Serial dokumentalny „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” od 22 czerwca w HBO Max i Playerze
|

Serial dokumentalny „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” od 22 czerwca w HBO Max i Playerze

Podaj dalej

Serial dokumentalny „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” od 22 czerwca w HBO Max i Playerze

Robert Downey Jr to postać ze świata filmu, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat jego kolejne kreacje aktorskie powodują przyśpieszone bicie serca wśród kinomaniaków. Jak się okazuje, granie to nie jedyna pasja w życiu hollywoodzkiego Gwiazdora. Jest nią także motoryzacja, a dokładnie renowacja samochodów klasycznych. Przyjrzymy się jej w najnowszym, 8-odcinkowym, serialu dokumentalnym pod marką discovery+ Originals „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora”. Dwa pierwsze odcinki serii już od 22 czerwca tylko na platformach streamingowych HBO Max i Playerze! 

Już w czwartek 22 czerwca biblioteki HBO Max i Playera powiększą się o kolejny tytuł dokumentalny – serial „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora”, którego dwa pierwsze odcinki trafią na wspomniane platformy.

Robert Downey Jr uwielbia odnawiać klasyczne samochody. Dodatkowo, od lat jest również zaangażowany w walkę ze zmianami klimatycznymi. Łącząc obie swoje pasje, wprowadza swoje ukochane auta w przyszłość. Ulepsza je, czyniąc je szybszymi, bardziej wydajnymi, z większą mocą, przyjaznymi dla środowiska, a przy tym zachowując ich ducha w nienaruszonym stanie.

Jesteśmy tym, czym jeździmy. Wychodzi więc na to, że przez te kilka lat kolekcjonując klasyczne samochody, stałem się śmierdzącą benzyną. I hipokrytą, który w 2019 r. założył Footprint Coalition, pragnąc skalować technologie łagodzące zmiany klimatyczne. Na szczęście jestem też trochę marzycielem. Ostatnie trzy lata to eksperyment z misją. Zatrudniłem najlepsze i najbystrzejsze umysły. Oceniły, wyedukowały, ulepszyły i zdekarbonizowały moje pojazdy w sposób, który pokazuje potencjał kreatywnego rozwiązywania problemów. To było ogromne wyzwanie i niesamowita podróż. A nasza opowieść jest po prostu zabawna, za co bardzo dziękuję moim dzieciom, mojej żonie i szefowej Susan, Team Downey, Boat Rocket’s Matador Content i oczywiście Warner Bros. Discovery. To oni wsparli to, co czasami wydawało się niewyraźną wizją, a w rezultacie okazało się projektem tworzącym zrównoważoną przyszłość”

– mówi Robert Downey Jr

“Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” to serial wyprodukowany przez Boat Rocker’s Matador Content i Team Downey, a jego gospodarzem jest Robert Downey Jr. Producentami wykonawczymi są: Robert Downey Jr, Susan Downey i Emily Barclay Ford (z ramienia Team Downey), Jay Peterson, Todd Lubin i Dave Larzelere (z ramienia Matador Content) oraz Kyle Wheeler (z ramienia Warner Bros. Discovery). 

Serial dokumentalny „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” już od 22 czerwca w HBO Max i Playerze. 

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments