Serial produkcji HBO "Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem od 22 października na antenie TVN!
|

Serial produkcji HBO “Od nowa” z Nicole Kidman i Hugh Grantem od 22 października na antenie TVN!

Podaj dalej

Serial produkcji HBO "Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem od 22 października na antenie TVN!

„Od nowa” („The Undoing”) opowiada historię terapeutki Grace Fraser (Nicole Kidman), której z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami. Serial składa się z sześciu odcinków. Już od 22 października będzie można go oglądać na antenie TVN.

„Od nowa” to już kolejny serial produkcji własnej HBO, który będzie można zobaczyć na kanale TVN. Wcześniej widzowie stacji mieli okazję obejrzeć pierwszy sezon kultowej „Sukcesji”.

„Cieszę się, że TVN po raz kolejny może zaoferować swoim widzom mini serial produkcji HBO Original i to z tak doborową obsadą. Chcemy regularnie urozmaicać naszą ofertę programową o kontent premium z platform streamingowych TVN WBD” – powiedziała Lidia Kazen, Dyrektor kanału TVN

O czym jest serial „Od nowa”?

Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci w ich otoczeniu. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Serial został stworzony przez zdobywcę Emmy Davida E. Kelleya i reżyserkę Susanne Bier. Występują w nim min.: Nicole Kidman, Hugh Grant, Edgar Ramírez, Ismael Cruz Cordova oraz Donald Sutherland.

Na antenie TVN premiera pierwszego odcinka serialu „Od nowa” już 22 października o godz. 23.45. Wszystkie odcinki produkcji HBO Original można oglądać także w serwisie internetowym HBO Max.

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments