Serial ,,Warszawianka" już jest dostępny w serwisie SkyShowtime
|

Serial ,,Warszawianka” już jest dostępny w serwisie SkyShowtime

Podaj dalej

Serial ,,Warszawianka" już jest dostępny w serwisie SkyShowtime

Pierwsze dwa odcinki serialu SkyShowtime Original ,,Warszawianka” już są dostępne w serwisie internetowym SkyShowtime.

Kolejne odcinki serialu z Borysem Szycem w roli głównej będą pojawiać się w serwisie co poniedziałek.

Serial debiutuje na wszystkich 22 rynkach, na których dostępny jest serwis SkyShowtime.

Dziś w serwisie internetowym SkyShowtime zadebiutował długo oczekiwany serial Warszawianka z Borysem Szycem w roli głównej. To pierwszy polski serial SkyShowtime Original. Serial liczy jedenaście czterdziestominutowych odcinków, które będą dodawane do serwisu co poniedziałek. Serial debiutuje na wszystkich 22 rynkach, na których dostępny jest serwis SkyShowtime.

Kilka dni temu w Warszawie odbyła się uroczysta premiera serialu z udziałem obsady, m.in. Borysa Szyca, Krystyny Jandy, Ilony Ostrowskiej, Marianny Zydek, Łukasza Garlickiego, Jakuba Wieczorka, a także reżysera produkcji Jacka Borcucha i autora scenariusza Jakuba Żulczyka.

Warszawianka opowiada o tragikomicznych losach czterdziestoletniego playboya, miejskiej legendy, która nieustająco walczy z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie. Franek Czułkowski aka Czuły (w tej roli Borys Szyc) to postać głęboko złożona – nieodpowiedzialny imprezowicz, seryjny uwodziciel i jednocześnie przyjaciel wszystkich. Z głową pełną marzeń i talentem pisarskim Czuły skradł serca pokolenia X, ale nie dojrzał. Mając, a potem straciwszy wszystko, próbuje nadać sens współczesnemu światu w otoczeniu najciekawszych postaci miasta.

Serial SkyShowtime Original Warszawianka wyreżyserowany został przez Jacka Borcucha na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka. Autorem zdjęć jest Piotr Uznański. W rolę głównego bohatera serialu wcielił się Borys Szyc. W pozostałych rolach wystąpili: Krystyna Janda, Jerzy Skolimowski, Ilona Ostrowska, Piotr Polak, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Zofia Wichłacz, Paulina Gałązka, Jan Peszek, Maja Pankiewicz, Marianna Zydek, Jakub Wieczorek, Marta Ścisłowicz, Tomasz Włosok, Marcin Januszkiewicz i Milena Goździela.

Producentką serialu jest Izabela Łopuch, a producentem liniowym Andrzej Besztak.

Serial realizowany w Polsce ze wsparciem finansowym na podstawie Ustawy o Finansowym Wspieraniu Produkcji Audiowizualnej, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Serwis internetowy SkyShowtime dostępny jest poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem operacyjnym Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung, a także bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł, serwis oferuje także bezpłatny siedmiodniowy okres próbny.

Źródło tekstu: SkyShowtime


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments