Serwis internetowy Player poleca na wrzesień

Serwis internetowy Player poleca na wrzesień

Serwis internetowy Player poleca na wrzesień TVN Discovery Polska

Nowy, jesienny sezon zapowiada się w telewizji internetowej Player wyjątkowo ciekawie! Już teraz w serwisie można śledzić drugą edycję produkcji Player Original – „Top Model. Front Row”, która zabiera widzów za kulisy najpopularniejszego modowego show w Polsce. Wraz z startem kolejnej serii programu „Hotelu Paradise” – 31 sierpnia – w serwisie pojawi się cała strefa poświęcona temu miłosnemu reality show, pełna treści nieemitowanych w telewizji! Do tego już 6 września wraca najnowsza odsłona „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”! Player zaprasza także na prapremiery najlepszych programów i seriali TVN Discovery Polska nawet 7 dni przed emisją w TV!

Top Model. Front Row” to bilet VIP na tour po świecie wielkiej mody! Tej jesieni poprowadzi ją wybuchowy duet byłych uczestników programu Top Model – uczestnik 5. edycji popularnego show i gospodarz pierwszej odsłony „TM.FR” – Jakob Kosel oraz modelka i influencerka Karolina Pisarek. Prowadzący zajrzą nie tylko za kulisy castingów, bootcampu, sesji zdjęciowych czy pokazów mody, ale postawią przed uczestnikami dodatkowe zadania, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań. Gospodarze odwiedzą także dom modelek i modeli, uchylając rąbka tajemnicy i zdradzając codzienność uczestników programu. Jakie smaczki z życia tej najpiękniejszej elity ujrzą światło dzienne?

Platforma streamingowa Player zaprasza na ekskluzywne – aż 60-minutowe – odcinki programu „Hotel Paradise” ze scenami nieemitowanymi w TV, czyli więcej i bez cenzury. Dodatkowe ujęcia trafią także do materiałów z eliminacji. Tylko w Playerze będzie można śledzić transmisję „Prosto z raju” oraz szereg formatów przygotowanych tylko dla użytkowników platformy, m.in. „Klaudia z raju”, w którym prowadząca skomentuje wydarzenia w hotelu oraz przeprowadzi rozmowy z uczestnikami, „Bonusy z raju” – najciekawsze materiały niepokazywane w odcinkach, a także „Mądrości z raju”, czyli życiowe historie i złote myśli uczestników.

Bohaterami programu „Warsaw shore: Ekipy z Warszawy” są zwykli ludzie, których łączy zamiłowanie do imprezowania. W trzynastej edycji show weźmie udział dwunastu uczestników. Znani z poprzednich serii: “Ewelona”, Patryk Spiker, Anastasiya, “Pedro”, Ewa, „Don Kasjo”, „Dzik”, Gabo oraz Joanna i „Diva”, a także nowe osoby: Milena oraz Marceli. Co tym razem wydarzy się na klubowej scenie stolicy?

Serwis Player pokaże najgorętsze nowości tej jesieni aż siedem dni przed ich emisją w telewizji! W tej formule dostępne będą nowe seriale TVN – „Usta Usta” (od 2 odcinka) czy „Królestwo kobiet”. Ten pierwszy to wielki powrót znanej i lubianej komediowo-obyczajowej produkcji. W serwisie dostępne są także wszystkie wcześniejsze sezony tego kultowego tytułu – za darmo! Drugi to ośmioodcinkowa produkcja komediowa z plejadą polskich gwiazd: Krystyną Jandą, Karoliną Gruszką, Gabrielą Muskałą, Aleksandrą Adamską czy Arturem Żmijewskim.

Przedpremierowo w Playerze pojawią się także odcinki innego wyczekiwanego tytułu – kontynuacji „BrzydUli”. Począwszy od 2 października, w każdy piątek do oferty serwisu trafi pięć kolejnych epizodów serialu! W tym przypadku również fani mogą z łatwością odświeżyć sobie wydarzenia z pierwszej edycji, gdyż cały sezon dostępny jest do obejrzenia w serwisie bez opłat. Przed emisją w telewizji widzowie zobaczą także nowe epizody najpopularniejszy seriali codziennych – „Zakochanych po uszy”, „19+” oraz „Szkoły”. Te propozycje są już dostępne w serwisie od 20 sierpnia!

Wcześniej niż w telewizji użytkownicy Playera zobaczą także nowe show stacji TVN, poruszający format o sile wzajemnej pomocy „Tacy sami” oraz najnowszą serię najpopularniejszej dekoratorki w Polsce, czyli „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Również siedem dni przed emisją na antenie Playera dostępne będą evergreeny stacji TVN, czyli popularne formaty, które od lat gromadzą przed ekranami miliony widzów – m.in. „Kuchenne rewolucje”, „36,6°C”, „Kobieta na krańcu świata”, „Ukryta prawda”.

Przedpremierowo będzie można oglądać również najpopularniejsze tytuły z innych anten, w tym „Kto odmówi pannie młodej?” z oferty z TVN7, „Kanapowców”, „DeFacto. Bosacka”, „Królowe życia”, „Usterkę” z TTV czy „Pani gadżet” oraz „Pary młode ponad miarę” z TVN Style. Fani formatów motoryzacyjnych również zobaczą nowe odcinki swoich ulubionych programów przed ich emisją na antenie. W tej formule dostępne będą m.in.: „Automaniak”, „101 gadżetów motoryzacyjnych”, „Zawodowi handlarze”, „Wojny samochodowe”, „Zakup kontrolowany” czy kultowy program „Uwaga! Pirat”. Również wielbiciele przeróbek, remontów i prac ogrodowych znajdą coś dla siebie, bowiem oferta Playera to także hity HGTV, m.in.: „Nowa Maja w ogrodzie”, „Wymarzone ogrody”, czy „House Hunters – poszukiwacze domów”.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: