Pakiet ,,Start" w Player daje mozliwość dostępu do wiosennej biblioteki grupy TVN Discovery Polska m.in. Ślub od pierwszego wejrzenia" czy ,,Ameryka Express".

Serwis internetowy Player zaprasza na najlepszą rozrywkę online!

Pakiet ,,Start" w Player daje mozliwość dostępu do wiosennej biblioteki grupy TVN Discovery Polska m.in. Ślub od pierwszego wejrzenia" czy ,,Ameryka Express".
TVN Discovery Polska

Player przyłącza się do apelu: „Zostań w domu”! Warto w nadchodzących dniach zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich ograniczając do minimum czas spędzany w miejscach, w których możne dojść do transmisji koronawirusa. Zachęcając Polaków do pozostania w domu, serwis internetowy Player przygotował specjalną ofertę. Opłata dla nowych użytkowników za pakiet „Start” została obniżona do 5 PLN w pierwszym miesiącu.

Już od 14 marca 2020 roku pakiet „Start” będzie można kupić za 5 PLN za pierwszy miesiąc. Daje on dostęp do najlepszych formatów rozrywkowych z wiosennej biblioteki grupy TVN Discovery Polska. „Down the road. Zespół w trasie”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Ameryka Express” , „Kanapowcy”, „Gogglebox” – to tylko niektóre propozycje. Dla wszystkich fanów reality-show, serwis przygotował coś ekstra. Specjalną strefę z ekskluzywnymi materiałami do Hotelu Paradise, a w niej: odcinki programu dłuższe niż w telewizji, wielogodzinne wideorelacje i kompilacje mocnych scen z balijskiego kurortu – „Prosto z raju”, a także szereg krótkich form: „Klaudia z raju” (host show prowadzącej) „Bonusy z raju” (najciekawsze materiały nieemitowane w odcinkach) oraz „Mądrości z raju” (życiowe historie i złote myśli uczestników). Pakiet „Start” to także szeroka biblioteka najlepszych programów motoryzacyjnych Motortrend, z najlepszymi tytułami amerykańskiej marki, a także TVN Turbo i Discovery.

TVN Discovery Polska

Pakiet „Start” daje również dostęp do najpopularniejszych seriali stacji TVN. Już teraz użytkownicy Playera mogą cieszyć się dwoma pełnymi sezonami najpopularniejszej produkcji oryginalnej serwisu: „Chyłka – Zaginięcie” oraz „Chyłka – Kasacja”. Dostępny jest także pierwszy sezon najnowszego formatu Player First – serial „Motyw”. Natomiast nastolatki znajdą w pakiecie „Start” wszystkie sezony najpopularniejszych programów młodzieżowych TVN – „Szkoła” oraz „19+”. Burzliwe historie miłosne, kłopoty z nauczycielami i alkoholowe wybryki… Życie młodzieży nie znosi nudy!

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: