Serwis TVN24 GO zaprasza na film dokumentalny o Meghan i Harrym
|

Serwis TVN24 GO zaprasza na film dokumentalny o Meghan i Harrym

Podaj dalej

Serwis TVN24 GO zaprasza na film dokumentalny o Meghan i Harrym TVN Grupa Discovery

Odkąd były książę i księżna Sussexu porzucili królewski dwór dla Kalifornii, konflikt między obiema rodzinami narastał. Zyskali niezależność, ale pytania nie cichły. Odpowiedzią był głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, który zachwiał wizerunkiem rodziny królewskiej. Na platformie TVN24 GO zadebiutował nowy dokument discovery+ Originals „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”.

Do biblioteki serwisu TVN24 GO w ostatni weekend dołączył głośny dokument „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej”. W środę 19 maja para świętuje trzecią rocznicę ślubu. Produkcja bada, jak wyglądały relacje księżnej i księcia Sussexu z rodziną królewską od momentu wejścia do niej Meghan Markle i  co leżało u podstaw rozłamu. Eksperci świata polityki, show-biznesu, medioznawcy i dziennikarze komentują wydarzenia, które doprowadziły do największego w ostatnich latach skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a także oceniają konsekwencje wywiadu pary książęcej z Oprah Winfrey.

Głośny wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, który jest punktem wyjścia tego dokumentu, w Polsce pokazał kanał TVN24. Była to jedyna stacja telewizyjna w Polsce, która miała prawa do emisji materiału.

Film dokumentalny „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej” jest produkcją discovery+ Originals. 16 maja zadebiutował w TVN24 GO. W połowie czerwca dołączy także do kolekcji discovery+ w serwisie internetowym Player. W bibliotece filmów dokumentalnych w TVN24 GO obejrzeć można także m.in. film “Filip. Król bez korony”.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments