|

Serwis Viaplay w prezencie dla klientów sieci kablowej UPC

Podaj dalej

Serwis Viaplay w prezencie dla klientów sieci kablowej UPC

UPC Polska, najszybszy i najchętniej rekomendowany operator ogólnopolski, przygotował dla obecnych klientów super niespodziankę na święta – bezpłatny dostęp do najnowszej platformy streamingowej w Polsce – Viaplay.


Serwis internetowy Viaplay to dostęp do międzynarodowych filmów i seriali, wśród których jest nowy sezon porywającego Ford Boyard czy odcinki Szpitala New Amsterdam, programów dla dzieci, a także sport premium na żywo. W tym Bundesliga, czy Premier League i Formuła 1 (które zostaną dodane w najbliższych latach). Już w najbliższy weekend, 4 grudnia o godzinie 18:30, klienci operatora UPC będą mogli obejrzeć za pośrednictwem Viaplay klasyk Bundesligi, czyli mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium z udziałem niezrównanego Roberta Lewandowskiego. Nowością jest też dostęp do sportów walki federacji KSW, której najbliższa gala planowana jest na 18 grudnia.   

W UPC z pasją dbamy o naszych klientów i z przyjemnością oferujemy im tak wyjątkowy prezent jak dostęp do Viaplay, który przyniesie chwile radości całej rodzinie podczas nadchodzących świąt. Wierzymy, że wraz z wprowadzonym niedawno świątecznym pakietem domowym „Hit Mikołaja” oraz ofertami mobilnymi 5G ucieszy on zarówno naszych obecnych, jak i nowych klientów, i po raz kolejny udowodni, że UPC jest dostawcą pierwszego wyboru na polskim rynku

Bogdan Bucurei, CMO, UPC Polska.

Jak skorzystać z darmowego dostępu do Viaplay?

Klienci, którzy chcą poznać świat Viaplay i skorzystać z usługi, mogą zalogować się do swojego konta na moje.upc.pl i wybrać ofertę (w przypadku braku konta należy zarejestrować się na (moje.upc.pl/rejestracja), a następnie klient otrzyma e-mail „Aktywuj swój Pakiet Viaplay w UPC”, z informacjami jak zarejestrować się i zalogować do platformy Viaplay. Cały proces jest bardzo łatwy i wygodny. Bezpłatny dostęp trwać będzie do 9 stycznia 2022. Co istotne, po 09.01.2022 dostęp w ramach bezpłatnego czasowego dostępu do Viaplay zostanie wyłączony. Nie jest wymagane żadne działanie po stronie klienta.


Sieć kablowa UPC Polska przygotowała również pakietowe oferty specjalne. Wybierając jeden z pakietów ze zobowiązaniem do końca grudnia 2022, Klient zyska nawet do 4 miesięcy bezpłatnego dostępu do Viaplay jak i pozostałych usług wchodzących w skład pakietu:

  • Viaplay + Polsat Sport za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 39,99 zł/mies.
  • Viaplay + Polsat Sport GO za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 39,99 zł/mies.
  • Viaplay + Polsat Sport + ELEVEN za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 49,99 zł/mies.
  • Viaplay + Polsat Sport GO + ELEVEN GO za 0 zł do końca marca 2022 r., potem 49,99 zł/mies

UWAGA! Oferta dostępna dla klientów, którzy nie korzystają dotychczas z usługi. W zależności od usług już posiadanych przez klienta na koncie, portfolio dostępnych ofert może być różne.

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments