SGP Polski w Gorzowie Wielkopolskim w sobotę na antenie TTV i serwisie Player
|

SGP Polski w Gorzowie Wielkopolskim w sobotę na antenie TTV i serwisie Player

Podaj dalej

SGP Polski w Gorzowie Wielkopolskim w sobotę na antenie TTV i serwisie Player

Przed nami kolejna runda rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata! Tym razem najlepsi żużlowcy, w tym broniący tytułu Bartosz Zmarzlik, pojadą na torze w Gorzowie Wielkopolskim. Transmisja Grand Prix w sobotę od 18:35 na antenie TTV i Eurosporcie Extra na platformie Player. Poprzedzające zawody kwalifikacje pokaże Eurosport 1.

W każdym Grand Prix w tym sezonie Bartosz Zmarzlik meldował się w finale. Doskonała forma mistrza świata daje mu prowadzenie w tegorocznym cyklu. W sobotę lider stanie przed szasną powiększenia przewagi nad rywalami na doskonale znanym sobie torze w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie występował od czasów juniorskich. Po pięciu rundach SGP Zmarzlik ma na koncie 70 punktów. Drugi w klasyfikacji generalnej jest Jack Holder (58 punktów), a trzeci Jason Doyle (54 punktów). Patryk Dudek i Maciej Janowski zajmują odpowiednio 13. i 14. miejsce z dorobkiem 23 i 21 punktów. Początek transmisji w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze w sobotę o 18:35.

Sobotnie SGP w Gorzowie Wielkopolskim skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. W studiu na stadionie gośćmi Sebastiana Szczęsnego będą Piotr Protasiewicz i Marcin Kuźbicki. Z kolei wywiady z żużlowcami przeprowadzi Marcelina Rutkowska-Konikiewicz. Najważniejsze momenty Grand Prix Polski będą relacjonowane na stronie eurosport.pl, na której, podobnie jak w mediach społecznościowych Eurosportu, publikowane będą także materiały wideo z Gorzowa Wielkopolskiego.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments