SGP Szwecji w sobotę na żywo w Eurosporcie Extra w serwisie Player
|

SGP Szwecji w sobotę na żywo w Eurosporcie Extra w serwisie Player

Podaj dalej

SGP Szwecji w sobotę na żywo w Eurosporcie Extra w serwisie Player TVN Warner Bros. Discovery

W przedostatnim Grand Prix w sezonie Bartosz Zmarzlik może zapewnić sobie trzeci tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu w karierze! Transmisja rywalizacji w Malilli w sobotę od 18:30 tylko w Eurosporcie Extra w serwisie internetowym Player.

Sobota może być pięknym dniem dla polskiego żużla. Bartosz Zmarzlik stanie przed szansą zdobycia trzeciego tytułu mistrza świata. Po ośmiu rundach Polak ma aż 20 punktów przewagi nad Leonem Madsenem. Za plecami Duńczyka toczy się walka o trzecie miejsce na podium. Przed zawodami w Szwecji trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Brytyjczyk Dan Bewley (91 punktów), czwarty jest Patryk Dudek (90 punktów), a piąty kolejny reprezentant Wielkiej Brytanii Robert Lambert (86 punktów).

Rywalizacja na torze w Malilli rozpocznie się o 19:00. Pół godziny wcześniej użytkownicy Eurosportu Extra na platformie Player będą mieli okazję zapoznać się z opiniami Piotra Protasiewicza i Grzegorza Walaska w studiu prowadzonym przez Marcina Kuźbickiego. Zawody, podobnie jak zaplanowane na 13:00 kwalifikacje, skomentuje duet Michał Korościel i Rafał Lewicki. Wywiady z bohaterami wieczoru zapewni Sebastian Szczęsny. Widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy Speedway Grand Prix włączając obraz z jednej z 16 kamer umieszczonych w parku maszyn.

Kalendarz Speedway Grand Prix:

  • 17 września, Malilla, Eurosport Extra w Playerze
  • 1 października, Toruń, TTV i Eurosport Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie internetowym player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments