Sieć T-Mobile podwaja gigabajty na wakacje w ofercie internetu na kartę

Sieć T-Mobile podwaja gigabajty na wakacje w ofercie internetu na kartę

Sieć T-Mobile podwaja gigabajty na wakacje w ofercie internetu na kartę T-Mobile

Swobodny, bezproblemowy dostęp do sieci bywa przydatny niezależnie, czy lato spędzamy na działce, w domku nad jeziorem czy w mieście. Dlatego już od środy 22 lipca klienci operatora T-Mobile, którzy zdecydują się na ofertę internetu na kartę Blueconnect ze starterem 111 GB, po każdym doładowaniu otrzymają dodatkowe, podwojone gigabajty. Promocja potrwa do 30 września 2020 roku.

Dodatkowy, solidny pakiet internetu to rozwiązanie, z którego wiele osób chętnie korzysta nie tylko w wakacje. Jednak to zwłaszcza wtedy jest on niezastąpionym narzędziem, umożliwiającym cieszenie się rozrywką czy pozwalającym na dostęp do informacji dla użytkowników, którzy urlop chcą spędzić poza domem. Z tego powodu sieć T-Mobile przygotowała specjalną promocję na usługę internetu na kartę. Klienci będą mogli umieścić ją w dowolnym urządzeniu – np. smartfonie, tablecie lub routerze. Dzięki temu sieć będzie z nimi zawsze tam, gdzie jej potrzebują.

Jak otrzymać dodatkowe GB?

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy zakupić starter internetu na kartę w taryfie Internet na kartę Blueconnect i zarejestrować numer. Następnie, po umieszczeniu karty w dowolnie wybranym urządzeniu – takim jak smartfon czy laptop – usługa aktywuje się automatycznie z 7 GB na 7 dni na start. Wystarczy wtedy doładować konto, by otrzymać podwojone gigabajty – w tej ofercie zyskać można nawet do 222 GB! Środki dostępne po zasileniu konta Klient może przeznaczyć na rozmowy, SMS-y, MMS-y czy usługi premium, takie jak Tidal czy Nawigacja T-Mobile.

Szczegóły dotyczące wysokości pakietów w zależności od kwot doładowań przedstawia poniższa tabela:

Sieć T-Mobile podwaja gigabajty na wakacje w ofercie internetu na kartę

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na www.t‑mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-na-karte.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: