Sierpień na antenie CBS Reality

Sierpień na antenie CBS Reality

Podaj dalej

Sierpień na antenie CBS Reality

W sierpniu szczególnej uwadze na antenie CBS Reality polecamy premierę 5. sezonu serii „Psie nawyki do poprawki”, w której Graeme Hall – mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies – opiekun, podróżuje po kraju, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając bezcennych rad, pokazując łatwe do naśladowania techniki szkoleniowe.

PSIE NAWYKI DO POPRAWKI

Sezon 5.

Premiera

Soboty i niedziele od 14:00 od 19 sierpnia do 9 września
(po dwa odcinki)

Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą! To Graeme Hall – mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies – opiekun. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”.

Graeme podróżuje po kraju, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając bezcennych rad, pokazując łatwe do naśladowania techniki szkoleniowe i proponując długotrwałe rozwiązania niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jednak czasem musi bardziej pracować nad ludźmi niż nad ich czworonogami.

Źródło tekstu: ViacomCBS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments