Siódmy odcinek serialu ,,Ród smoka" jest dostępny w serwisie HBO Max
|

Siódmy odcinek serialu ,,Ród smoka” jest dostępny w serwisie HBO Max

Podaj dalej

Siódmy odcinek serialu ,,Ród smoka" jest dostępny w serwisie HBO Max HBO

Siódmy odcinek serialu HBO Original Ród smoka (House of the Dragon) jest już dostępny w serwisie internetowym HBO Max.

Serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

Opis odcinka 7:

Gdy rodziny zbierają się w Driftmark na pogrzebie, Viserys wzywa do zakończenia walk wewnętrznych, a Alicent domaga się sprawiedliwości.  

Trailer serialu ,,Ród smoka”:

Serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu Ród smoka jest George R.R. Martin; Współtwórcą, co-showrunnerem, producentem wykonawczym oraz scenarzystą jest Ryan Condal; Co-Showrunnerem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Miguel Sapochnik; Producentką wykonawczą I scenarzystką jest Sara Hess; Obowiązki producentów wykonawczych pełnią też Jocelyn Diaz, Vince Gerardis, Ron Schmidt; Reżyserami są: Clare Kilner, Geeta V. Patel; Reżyserem i koproducentem wykonawczym jest Greg Yaitanes. Produkcja powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina Ogień i krew.

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments