Flagowe smartfony Huawei P30 pro i P30 zostały wyposażone w peryskopowy zoom czy sensor SuperSpectrum.

Smartfony Huawei P30 Pro w wersji 256 GB, P30 i Y6s w nowych atrakcyjnych cenach na Dzień Kobiet

Flagowe smartfony Huawei P30 pro i P30 zostały wyposażone w peryskopowy zoom czy sensor SuperSpectrum.
Huawei Polska

Firma Huawei przygotowała atrakcyjną ofertę z okazji Dnia Kobiet. Telefon Huawei P30 Pro w wersji 256 GB można teraz kupić w cenie 2 999 zł, Huawei P30 za 2 099 zł, a Huawei Y6s – 649 zł. Promocja potrwa do 15 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Smartfony Huawei P30 Pro w wersji 256 GB, Huawei P30 i Y6s w nowych cenach dostępne są w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w znanych sklepach z elektroniką  Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Szczegóły oferty u partnerów dostępne są w poszczególnych sklepach.

Huawei P30 Pro i P30

Flagowe smartfony z serii P30 wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami fotograficznymi, takimi jak pierwszy na rynku peryskopowy zoom czy sensor SuperSpectrum. Dzięki tym technologiom, użytkownik smartfonów może wykonywać zdjęcia nawet w 50-krotnym zbliżeniu cyfrowym. Aparaty zapewniają również wysoką jakość zdjęć i filmów nawet w najsłabszych warunkach oświetleniowych oraz w nocy.

Huawei Y6s

Huawei Y6s został opracowany z myślą o osobach, które poszukują przystępnego cenowo smartfona z panoramicznym ekranem o rozdzielczości HD+, wyróżniającego się wydajnością pracy i wygodną obsługą. Smartfon wyposażony jest również w wysoki poziom zabezpieczeń – można go odblokować za pomocą twarzy lub linii papilarnych. Rozdzielczość tylnego aparatu wynosi 13 Mpix, a przedni aparat zapewnia wysokiej jakości zdjęcia selfie nawet przy słabym oświetleniu. Huawei Y6s trafił do sprzedaży 7 stycznia tego roku.

Źródło tekstu: Huawei Polska

%d bloggers like this: