Smartfony iPhone 14 w Plusie
|

Smartfony iPhone 14 w Plusie

Podaj dalej

Smartfony iPhone 14 w Plusie Plus

Operator sieci Plus zaoferuje najbardziej zaawansowaną linię smartfonów iPhone w historii: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Przedsprzedaż wszystkich nowych modeli rozpocznie się już wkrótce. Telefony iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą dostępne w regularnej sprzedaży w sklepie internetowym i salonach Plusa od 16 września, a począwszy od 7 października do sprzedaży wejdzie iPhone 14 Plus.

iPhone 14 w Plus WYMIANA

Plus, jako jedyny operator telekomunikacyjny na polskim rynku, wprowadził program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w wyjątkowo niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model. Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament z iPhone 14 w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Po spłaceniu obligatoryjnych 24 rat, klient wybiera jedną z dwóch opcji:

  • może nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wziąć nowy iPhone z nową umową. Zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania, lub
  • może spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie smartfon na własność.

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments