Smartfony iPhone już w maju w sieci Plus
|

Smartfony iPhone już w maju w sieci Plus

Podaj dalej

Smartfony iPhone już w maju w sieci Plus PLUS

Apple oraz sieć Plus rozpoczynają współpracę. Telefony iPhone wejdą do sprzedaży w sieci Plus na początku maja. Już teraz smartfony Apple działające w Plusie otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

iPhone w sprzedaży w sieci Plus

Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja 2022 roku w  salonach oraz sklepie internetowym Plusa. Klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone – szczegóły zostaną podane wkrótce. Osoby zainteresowane zakupem iPhone w Plusie mogą zapisać się na listę chętnych na stronie plus.pl/iphone.

Wsparcie techniczne

Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego.

Dla poprawnego działania najnowszej technologii 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus należy zaktualizować system operacyjny iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments