Oferta tygodnia na smartfony OPPO i iPhone w sieci Orange
TELEKOMUNIKACJA

Smartfony OPPO i iPhone w promocyjnych cenach w Orange

Podaj dalej

Oferta tygodnia na smartfony OPPO i iPhone w sieci Orange Orange

Smartfony nowej na polskim rynku firmy, która z sukcesem podbija serca klientów, a także ulubione telefony od marki Apple – można teraz kupić w sieci Orange w obniżonych cenach. OPPO Reno4 Lite, OPPO Reno4 Pro 5G, a także iPhone SE 64GB są objęte ofertą tygodnia.

Ostatnie dni upłynęły pod znakiem nowości i okazji. Operator Orange rozpoczął sezon zimowy, gdzie klienci znajdą m.in. smartfony w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, promocje telewizyjne i zniżki dla przedsiębiorców. Premierę na rynku miał też nasz modem internetowy – Funbox 6, obsługujący Wi-Fi 6. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Jak zawsze przygotowana jest też dla Was oferta tygodnia, a w niej 3 ciekawe modele telefonów.

OPPO Reno4 Pro 5G jest przeceniony aż o ponad 570 złotych z ofertą Orange Love Extra i Premium. Telefon ten można kupić też taniej w wybranych Planach Mobilnych i Pakietach Orange Love.

OPPO Reno4 Lite obniżony zostało o 300 złotych w ofercie bez abonamentu. W abonamencie można nabyć go teraz taniej o 240 złotych – w Planach Mobilnych oraz Pakietach Orange Love.

Smartfon iPhone SE 64GB w pakietach Standard, Extra, Premium, a także w Planach Mobilnych 75 i 55 został przeceniony o 180 złotych.

Oferty te dotyczą zarówno nowych klientów, jak i użytkowników, którzy przedłużają swoje umowy lub aktywują wyższe pakiety. Parametry telefonów, jak i szczegóły obniżki każdego z nich, znajdują się na stronie internetowej orange.pl. Promocja potrwa do 3 lutego – do końca dnia.

Źródło tekstu: Orange


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments