Specjalna oferta rodzinna w Plusie - OPPO A16 lub Samsung Galaxy A03 za złotówkę
|

Specjalna oferta rodzinna w Plusie – OPPO A16 lub Samsung Galaxy A03 za złotówkę

Podaj dalej

Specjalna oferta rodzinna w Plusie - OPPO A16 lub Samsung Galaxy  A03 za złotówkę PLUS

Operator Plus przygotował specjalną ofertę rodzinną. Klienci, którzy od 9 czerwca 2022 roku zdecydują się na ratalny zakup smartfona OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G czy Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie abonamentowej otrzymają drugi smartfon, odpowiednio OPPO A16 lub Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę. Dodatkowo opłata za drugi i kolejny abonament będzie wynosiła jedynie złotówkę miesięcznie aż przez rok.

W ofercie ratalnej OPPO Reno7 5G jest dostępny za 299 złotych na start i np. 36 rat po 72.22 złotych miesięcznie za sprzęt. Natomiast OPPO Reno7 Lite 5G można kupić za 199 złotych na start i np. 36 rat po 52,78 złotych miesięcznie. Klienci, którzy wybiorą jeden z tych modeli wraz z abonamentem mogą dobrać smartfon OPPO A16 jedynie za złotówkę.

Klienci mogą wybrać również Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie ratalnej za 349 złotych na start i np. 36 rat po 94,44 złotych miesięcznie za sprzęt. Przy zakupie wybranego urządzenia w ofercie z abonamentem, użytkownicy otrzymają smartfon Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę.

Abonamenty za 1 złoty miesięcznie

W Plusie opłaca się być całą rodziną. Klienci, którzy posiadają lub dokupią abonament, zapłacą pełną kwotę jedynie za pierwszy abonament, a kolejnych pięć otrzymają za symboliczną złotówkę miesięcznie i to przez cały rok. Dzięki tej ofercie można zaoszczędzić nawet 1 308 złotych na pojedynczym abonamencie ze smartfonem, a w rodzinnym budżecie może pozostać aż 5 046 złotych.

Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć lub kupić abonament za minimum 44,90 złotych miesięcznie i dobrać kolejny abonament za minimum 55 złotych miesięcznie. Przy wyborze oferty z urządzeniem, klient otrzymuje aż rok abonamentu za 1 złoty miesięcznie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się tylko na abonament telefoniczny zapłacą złotówkę miesięcznie przez pół roku.

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments