Smartfon Samsung Galaxy a10 w abonamencie za 50 zł miesięcznie dla nowych klientów przenoszących numer do Play.

Specjalna promocja dla przenoszących numer do Play – abonament i smartfon za 50 zł miesięcznie

Smartfon Samsung Galaxy a10 w abonamencie za 50 zł miesięcznie dla nowych klientów przenoszących numer do Play.
PLAY

Operator wprowadza specjalną, limitowaną ofertę dla nowych klientów, którzy zdecydowali się przenieść swój numer do Play.

W ramach wiosennej promocji klienci przenoszący numer do sieci Play otrzymają wszystko, czego potrzebują za jedyne 50 zł miesięcznie po rabatach – smartfon, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz aż 7 GB internetu. Do wyboru operator proponuje jeden z czterech telefonów za 1 zł na start.

W ofercie znalazły się popularne urządzenia takie jak: Huawei P smart 2019 z wyświetlaczem TFT 6,2” i 64 GB przestrzeni wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 512 GB za pomocą karty microSD, a także podwójnym aparatem 13+2 Mpix oraz Samsung A10 z 32 GB wbudowanej pamięci, aparatem głównym 13 Mpix i funkcją rozpoznawania twarzy. Oprócz tego w ofercie do wyboru są również telefony LG K40s i Alcatel 3X (2019).

Klienci indywidualni, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play i skorzystają z tej oferty otrzymają również 6 miesięcy darmowego dostępu do serwisu internetowego Amazon Prime Video oferującego oryginalne seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie.

Play przygotował także dedykowaną ofertę dla klientów biznesowych, którzy w cenie 50 zł netto mogą zdecydować się na smartfon Samsung Galaxy A51 z wytrzymałą baterią 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania, wbudowaną pamięcią 64 GB oraz aparatem 48 Mpix w cenie 199 zł netto lub Huawei P Smart Pro za 169 zł netto. W pakiecie znajdują się również nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy i 7 GB danych.

Oferta dostępna jest bez wychodzenia z domu, z darmową dostawą kurierem.

Źródło tekstu: PLAY

%d bloggers like this: