Specjalne, albumowe wydanie „Życia na Gorąco” Jan Paweł II – Polak, którego pokochał świat

Specjalne wydanie tygodnika ,,Życia na Gorąco” Jan Paweł II – Polak, którego pokochał świat

Specjalne, albumowe wydanie „Życia na Gorąco”   Jan Paweł II – Polak, którego pokochał świat BAUER MEDIA
BAUER MEDIA

Rok 2020 to rok Jana Pawła II.  W kwietniu minęło 15 lat od jego śmierci, w maju świętowaliśmy 100-lecie urodzin papieża, a w październiku, w rocznicę historycznego konklawe, obchodzimy Dzień Papieski. Z tej okazji Wydawnictwo Bauer przygotowało specjalne, albumowe wydanie magazynu „Życia na Gorąco” – Jan Paweł II – Polak, którego pokochał świat.

Dzięki albumowi czytelnicy odbędą podróż w czasie i przestrzeni. Odwiedzą miasto Wadowice, miejsce, gdzie wszystko się zaczęło, bliski papieżowi Kraków oraz Watykan, który stał się jego domem.

Wydanie specjalne „Życia na Gorąco” opisuje najważniejsze wydarzenia, te radosne, jak konklawe, pielgrzymki do Polski i kanonizację oraz smutne – zamach i kwietniowe dni 2005 roku, gdy przyszło nam się pożegnać z papieżem, przypomina wielkiego człowieka, który mimo urzędu, jaki sprawował, pozostał sobą – jeździł na nartach, uwielbiał żartować i… miał słabość do ciasteczek

Album został przygotowany przez zespół wydań specjalnych kierowany przez Martę Lubartowską z segmentu czasopism kobieco-rozrywkowych i będzie promowany reklamą na antenach telewizji TVP1, TVP1, TVN, Polsat. Cena: 9,99 zł.

Źródło tekstu: BAUER MEDIA

%d bloggers like this: