|

Startują ,,Weekendy z AppGallery” – atrakcyjne kupony zniżkowe

Podaj dalej

Startują ,,Weekendy z AppGallery" - atrakcyjne kupony zniżkowe

Marka Huawei rusza z promocją „Weekendy z AppGallery” skierowaną do fanów gier mobilnych – co tydzień, w każdy weekend, na użytkowników sklepu internetowego czekać będzie pakiet aż 5 kuponów zniżkowych, które można wykorzystać na zakupy w grach pobranych z AppGallery. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest osiągnięcie minimalnej wartości zamówienia, określonej dla każdego kuponu.

W lutym na użytkowników sklepu z aplikacjami AppGallery czekają również dodatkowo atrakcyjne zniżki na zakupy oraz Punkty Huawei w wybranych grach, w tym popularnej na całym świecie World of Tanks Blitz, a także Lords Mobile, Might Party, The Ants oraz Puzzle and Survival. 

W promocji „Weekendy z AppGallery”, w każdy weekend, od piątku od godziny 17:00 do niedzieli do godziny 23:59, użytkownicy będą mogli odebrać pakiet 5 kuponów zniżkowych do wykorzystania na zakupy w grach pobranych z AppGallery:

·       Kupon zniżkowy o wartości 3 zł na zakupy za minimum 18 zł;

·       kupon zniżkowy o wartości 6 zł na zakupy za minimum 35 zł;

·       kupon zniżkowy o wartości 12 zł na zakupy za minimum 70 zł;

·       kupon zniżkowy o wartości 25 zł na zakupy za minimum 160 zł;

·       kupon zniżkowy o wartości 50 zł na zakupy za minimum 320 zł.

Aby otrzymać komplet 5 kuponów zniżkowych, wystarczy przejść na stronę promocji „Weekendy z AppGallery” bezpośrednio ze strony głównej AppGallery, kliknąć przycisk „Odbierz kupony” i zaakceptować warunki udziału w promocji. Odebrane kupony będą widoczne w aplikacji AppGallery, po przejściu do zakładki Ja-Nagrody-Kupony.

W ciągu promocyjnego weekendu, można odebrać aż 3 zestawy kuponów – wystarczy wejść na stronę promocji w odstępie 24 godzin, czyli np. odbierając kupony w piątek o 17:01, kolejny zestaw można zdobyć w sobotę o 17:01. Liczba kuponów w promocji jest ograniczona. Szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie.

Atrakcyjne zniżki i Punkty Huawei za zakupy w grach

Przez cały luty na użytkowników AppGallery czekają atrakcyjne promocje i oferty w wybranych grach:

·       Do 13 lutego za zakupy w grze „Lords Mobile” można zyskać zwrot w Punktach Huawei: 10% za pierwszy dzienny zakup w grze, 15% za drugi dzienny zakup w grze oraz 20% za trzeci dzienny zakup w grze. Punkty Huawei można wykorzystać na kolejne zakupy w grach i aplikacjach pobranych z AppGallery. Każdy Punkt Huawei to równowartość jednego złotego do wydania w usługach Huawei.

·       Do 14 lutego za zakupy w „World of Tanks Blitz” można zyskać 10 zł zniżki na zakup karnetu bojowego do wykorzystania w grze (cena obniżona o 50%), a także zwrot w punktach Huawei o wartości 15% zakupów w grze do wykorzystania na kolejne zakupy w AppGallery. Na przykład za zakupy w grze o wartości 100 zł, użytkownik otrzyma 15 Punktów Huawei.

·       Do 28 lutego za zakupy w „Might Party” można otrzymać kupon obniżający cenę większości przedmiotów w grze nawet o 50%, a także zwrot w punktach Huawei o wartości 15% zakupów w grze do wykorzystania na kolejne zakupy w AppGallery. Na przykład za zakupy w grze o wartości 100 zł, użytkownik otrzyma 15 Punktów Huawei.

·       Do 28 lutego można zyskać 50% zniżki na zakup Pakietu Powitalnego w grze „The Ants”.

·       Do 28 lutego za zakupy w „Puzzle and Survival” można odebrać 4 kupony obniżające wartość kolejnych zakupów w grze od 15% do 50%, a także zwrot w punktach Huawei o wartości 10% zakupów w grze do wykorzystania na kolejne zakupy w AppGallery. Na przykład za zakupy w grze o wartości 100 zł, użytkownik otrzyma 10 Punktów Huawei.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments