Startuje nowa kampania promująca propozycje lutowe kanału AMC
TELEWIZJA

Startuje kampania promująca lutowe propozycje kanału AMC

Podaj dalej

Startuje nowa kampania promująca propozycje lutowe kanału AMC AMC

1 lutego na kanale filmowym AMC swoją telewizyjną premierę będzie mieć serial produkcji własnej – „Preacher”. W każdy wieczór o 22:00 stacja zaprasza także na ekscytujące filmy, w tym „Przekręt”, „Free Fire”, „Doom” czy „Pitch Black”. Propozycje lutowe będą wsparte kampanią promocyjną.

W ramach kampanii reklamowej, na kanałach tematycznych Polsatu pojawią się spoty telewizyjne, a szereg formatów reklamowych w mediach społecznościowych będzie adresowany do młodszej grupy wiekowej. Serial „Preacher” oraz filmy nadawane codziennie o godzinie 22:00 będą także promowane poprzez kampanię displayową oraz na citylightach w ośmiu największych miastach Polski.

„Preacher” produkcji własnej AMC powstał na podstawie komiksów wydawanych przez Vertigo (DC Comics). Opowiada historię teksańskiego kaznodziei Jessego Custera, który zostaje obdarzony mocą zwaną Słowem Bożym – pozwala mu ona na podporządkowanie ludzi swojej woli. Jesse, wraz z dziarską byłą dziewczyną Tulip i wampirem-alkoholikiem Cassidym, wyrusza na dosłowne poszukiwanie Boga, który… uciekł z Nieba. Przesiąknięte czarnym humorem i zwariowanymi wątkami perypetie tej dziwnej grupy przyjaciół są ukazane na przestrzeni czterech sezonów, które widzowie będą mogli śledzić na antenie kanału AMC. Premiera 1. sezonu już w poniedziałek 1 lutego o 22:00.

Celem kampanii jest zachęcenie nowych widzów do oglądania promowanych pozycji programowych oraz budowanie świadomości marki, a także zakomunikowanie niedawnego pojawienia się AMC na platformie UPC

Kampania startuje w sobotę, 30 stycznia.

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments