Startuje wspólna kampania reklamowa Huawei i Banku Millennium - do zdobycia nawet 400 zł
|

Startuje wspólna kampania reklamowa Huawei i Banku Millennium – nawet 400 zł do zyskania

Podaj dalej

Startuje wspólna kampania reklamowa Huawei i Banku Millennium - do zdobycia nawet 400 zł Huawei

Nawet 400 zł mogą zyskać konsumenci w ramach wspólnej kampanii marki Huawei i Banku Millennium, która wystartowała 1 kwietnia i potrwa do 4 maja. Nowi klienci banku, którzy założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium ze sklepu z aplikacjami AppGallery, mogą zyskać 200 zł na zakupy w sklepie huawei.pl. Dodatkowo, osoby, które będą aktywnie korzystać z założonego konta we wskazanym czasie, otrzymają kolejne 200 zł od Banku Millennium do wydania na dowolny wybrany cel.

Aplikacja Banku Millennium jest dostępna w sklepie AppGallery od grudnia zeszłego roku, a od 25 marca dostępna jest także dla użytkowników najnowszych urządzeń marki Huawei opartych o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki. Dzięki integracji z HMS, użytkownicy mogą pobrać aplikację z AppGallery i korzystać z jej funkcjonalności, w tym z płatności mobilnych BLIK, niezależnie od modelu smartfona czy tabletu.

Integracji towarzyszy atrakcyjna kampania Huawei i Banku Millennium. Osoby, które między 1 kwietnia a 4 maja założą konto (przez aplikację lub na stronie internetowej banku), wyrażą wymagane regulaminem zgody i aktywują aplikację pobraną z AppGallery, otrzymają 200 zł w postaci elektronicznej karty podarunkowej, którą będzie można wykorzystać na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Warunkiem jest, by w momencie wykorzystania karty, minimalna kwota zakupów wyniosła 201 zł. Karta w postaci cyfrowego kodu zostanie wysłana przez bank w wiadomości SMS, wraz z datą ważności kodu, na numer telefonu podany we wniosku podczas zakładania nowego konta. Kartę podarunkową można wykorzystać jednorazowo i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi, a uczestnik otrzyma ją do 31 maja. Promocją objętych jest pierwsze 1000 kont założonych od momentu startu kampanii.

Kolejną korzyścią jest premia 200 zł od Banku Millenium do wykorzystania na dowolny cel, którą można otrzymać za aktywne używanie założonego konta w ciągu 4 konkretnych miesięcy – maja, czerwca, lipca i sierpnia. Warunkiem jest, by miesięczna suma wpływów na konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 zł oraz aby w każdym z tych miesięcy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub za pomocą usługi BLIK.

Konsument, który założy konto w Banku Millennium z wykorzystaniem fotoweryfikacji (za pomocą selfie), uzyska prawo do wskazanej premii, jeśli do 31 sierpnia 2021 roku w placówce banku złoży wzór podpisu oraz okaże dokument tożsamości. Premia zostanie przekazana przez bank na konto użytkownika do 30 września 2021 roku.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej: https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto-huawei.

Integracja aplikacji Millennium Banku z HMS

Dzięki integracji aplikacji Banku Millennium z HMS, stała się ona dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio Huawei, takich jak najnowsze flagowe smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments