Ekscytujący styczeń na antenie stacji Polsat Viasat Explore
TELEWIZJA

Styczeń na antenie Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Ekscytujący styczeń na antenie stacji Polsat Viasat Explore Viasat

Australijscy poławiacze homarów

Premiera: wtorek 5 stycznia, godz. 22:00

Sezon: 3

Liczba odcinków: 11 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ wędkarstwo

Tytuł oryginalny: Aussie Lobster Hunters

Rok: 2020 Trzecia seria programu pokazuje ogromne zmiany, jakie zaszły w świecie poławiaczy homarów. Na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa, a kapitanowie kutrów starają się utrzymać swoje firmy na powierzchni. Brendan Taylor – znany jako Squizzy – już na początku sezonu zdał sobie sprawę, że stracił 150 tys. dolarów dochodu. Jay i siostrzeńcy także mają problemy finansowe. Cracker – łowiący z łódki – ma dostarczyć tonę homarów hurtowemu nabywcy, ale każdy skorupiak ma ważyć co najmniej 1,5 kg. Zobaczymy także trzy odcinki specjalne ukazujące życie bohaterów programu zza kulis.

Cykl: Australijskie wieczory

Codziennie od poniedziałku do piątku, od poniedziałku 4 stycznia, godz. 16:30 na antenie Polsat Viasat Explore Australia: słońce, upał i fantastyczne widoki… Poznajmy mieszkańców Antypodów, którzy ciężko pracują, wypełniając swoje obowiązki: na groźnym, otwartym oceanie, gdzie łowią najcenniejsze morskie przysmaki lub na odludziach w głębi kontynentu, gdzie szukają złota i chronią krajobrazy oraz środowisko przed dzikim bydłem. Zobaczmy, jak pracują ludzie wykonujący najniebezpieczniejsze zawody na Ziemi.

Największe budowle

Premiera nowych odcinków: środa 6 stycznia, godz. 22:00

Sezon: 2

Liczba odcinków: 7 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ architektura

Tytuł oryginalny: Building Giants

Rok: 2018 Jak można zbudować rekordowo duży system metra, nie doprowadzając jednocześnie do zawalenia się budynków na powierzchni? Jak inżynierom udało się skonstruować most o długości niemal 50 km, który jest w stanie znieść uderzenia najpotężniejszych tajfunów? Jak powstał inteligentny statek, który przybija do brzegu i ładuje akumulatory bez udziału człowieka? Ten program opowiada o niezwykłych, innowacyjnych projektach, ich konstruktorach, budowie oraz działaniu.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments