Superszybka sieć 5G Plusa w Operze Leśnej
|

Superszybka sieć 5G Plusa w Operze Leśnej

Podaj dalej

Superszybka sieć 5G Plusa w Operze Leśnej PLUS

Polsat SuperHit Festiwal 2021 to nie tylko duża dawka niezapomnianej rozrywki i dobrego humoru, ale także możliwość skorzystania z najnowocześniejszej technologii 5G. Na czas długo wyczekiwanego festiwalu operator Plus udostępnia sopockiej publiczności najszybsze 5G w Polsce w Operze Leśnej oraz w biurze festiwalowym w Hotelu Opera.

Superszybka sieć 5G w Plusie dostępna jest dla wszystkich uczestników sopockiego festiwalu, którzy są klientami Plusa i posiadają smartfon z dostępem do sieci najnowszej generacji. Można z niej korzystać w Operze Leśnej, a także w Hotelu Opera. Technologia 5G ze względu na większą pojemność i szybkość sieci doskonale sprawdza się podczas imprez masowych. Użytkownicy 5G nie muszą martwić się o jakość transferu danych nawet przy dużej liczbie osób jednocześnie korzystających z sieci. Poza 5G udostępnionym na czas festiwalu, dzięki 6 stałym nadajnikom 5G mieszkańcy Sopotu i turyści odwiedzający miasto mogą cieszyć się z dostępu do sieci najnowszej generacji także w innych sopockich lokalizacjach. Zasięg sieci 5G od Plusa w Sopocie można sprawdzić tutaj.

Z największej i najszybszej sieci 5G w Polsce może obecnie korzystać już co trzeci Polak. Superszybki internet 5G Plusa z maksymalną szybkością technologiczną do 600 Mb/s oferowany jest ponad 13 milionom osób z niemal 400 miejscowości ze wszystkich 16 województw.

Źródło tekstu: Plus


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
observer
observer
28 dni temu

Rok od wprowadzenia a nadal jedyne szybkie 5G tylko w Plusie. W innych sieciach kpina a nie 5G