Film ,,After 4. bez siebie nie przetrwamy" dostępny w serwisie CANAL+ online
|

Święto Zakochanych w serwisie internetowym CANAL+ online

Podaj dalej

Film ,,Szczęścia chodzą parami" już dostępny w serwisie CANAL+ online

W tym roku Kino Świętego Walentego oferuje całe spektrum emocji: przyjaźń, miłość, seks a nawet zdrady! Serwis internetowy CANAL+ online z okazji 14 lutego proponuje wielkie hity kinowe: WEST SIDE STORY, SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI, AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY, PIOSENKI O MIŁOŚCI, czy kultową już serię PLANETA SINGLI wraz z serialem inspirowanym filmami kinowymi PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. 

Słownik Języka Polskiego jako definicję miłości podaje, między innymi: «głębokie uczucie do drugiej osoby, któremu zwykle towarzyszy pożądanie». Jakie odmiany i kolory może mieć to „głębokie uczucie”? Przeróżne. Miłość to niewyczerpane, odwieczne źródło szczęścia, uniesienia, bólu, rozkoszy, euforii, tragedii (można dopisać kolejne rzeczowniki w liczbie nieograniczonej). Miłość inspirowała artystów do tworzenia wielkich dzieł i zmuszała władców do skrajnych decyzji politycznych. Jak to dobrze, że 14 lutego został ustanowiony dniem święta tego uczucia.  

Zatem przygotujcie na ten wyjątkowy wieczór ciepły koc, ulubione przekąski, wtulcie się w siebie i zafundujcie sobie wyjątkowy wieczór z kinem romantycznym na CANAL+ online. Ciekawe, czy bardzo będziecie się kłócić o wybór produkcji, które wspólnie obejrzycie. Bo wszystkich na pewno nie zdążycie.

WEST SIDE STORY, SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI I AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY już dostępne w serwisie CANAL+ online.

SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

To zaskakująca komedia romantyczna, w której losy głównych bohaterów połączył przypadek, a niesprzyjające okoliczności wystawiają tę relację na próbę. Malwina (Weronika Książkiewicz) jest nieco ekscentryczną projektantką samochodów. Bruno (Michał Żurawski) to rozchwytywany terapeuta par, który jest świetny w ratowaniu związków innych, jednak sam nie bardzo umie zbudować trwałą relację. Na swoje wybranki sprowadza pecha i spektakularnie kończy wszystkie swoje płomienne romanse. Nieświadoma tego Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia… i w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń. Jednak tym razem Bruno postanawia się nie poddawać i walczyć o miłość swojego życia. By ta walka okazała się zwycięska, musi zajrzeć w głąb siebie i znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek.

Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz („Narzeczony na niby”).

PIOSENKI O MIŁOŚCI, premiera 14.02 na antenie CANAL+ PREMIUM i CANAL+ online. 

Debiut Tomasza Habowskiego był największym przebojem 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Alicja (Justyna Święs) jest dziewczyną z bloku w małym mieście, natomiast Robert (Tomasz Włosok) pochodzi z zamożnej, znanej rodziny. Ona to romantyczka, która na co dzień pracuje jako kelnerka, ale przede wszystkim kocha śpiewać. On marzy o wydaniu płyty, którą chciałby coś udowodnić swojemu sławnemu ojcu-aktorowi. Drogi tych dwojga przecinają się, gdy Alicja obsługuje przyjęcie, na którym Robert jest gościem. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Czy mają szansę stworzyć prawdziwą relację?

Film Habowskiego to piękna opowieść o kobiecej walce o niezależność, o siebie i swoje marzenia. Justyna Święs, debiutująca w kinie wokalistka The Dumplings, stworzyła postać, która posiada wielki talent, ale też zmaga się z wielkim brakiem wiary w siebie. Tytułowe „Piosenki o miłości” śpiewane w elektryzującym duecie Justyny i Tomka, emanują ogromnymi emocjami. Odtwórcom głównych ról na ekranie towarzyszą między innymi Andrzej Grabowski, Patrycja Volny, Krzysztof Zalewski czy Iga „Ofelia” Krefft. Fantastyczną muzykę do filmu skomponował Kamil „Holden” Kryszak, współpracujący z Marceliną czy duetem Karaś/Rogucki.

AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY, dostępny w serwisie CANAL+ online. 

Hardin i Tessa  powracają w czwartym akcie miłosnej historii na podstawie bestsellerowego cyklu Anny Tood. Ta para, choć nie potrafi ze sobą wytrzymać, nie umie też bez siebie żyć.  Czy nowy rozdział ich historii zakończy się prawdziwym happy endem czy zniszczy ich toksyczny związek na zawsze? Ujawnienie pewnych prawd z przeszłości zmienia spojrzenie Hardina na świat, natomiast Tessa przeżywa swoją własną tragedię. Czy i tym razem ona znajdzie siłę, by wesprzeć ukochanego?  W głównych rolach ponownie oglądamy Josephine Langford i Hero Fiennesa Tiffina.

Poprzednie części cyklu AFTER dostępne są w serwisie PREMIERY CANAL+.

WEST SIDE STORY, dostępny w serwisie CANAL+ online. 

Jeden z największych musicalowych klasyków West Side Story w pięknej odsłonie w reżyserii samego Stevena Spielberga! Nowa wersja filmu z 1961 roku, który zdobył aż 10 Oscarów, został uhonorowany przez Akademię nagrodą dla najlepszej aktorki drugoplanowej (Ariana DeBose) i zgarnął 6 innych nominacji! I tym razem widzowie ponownie usłyszą niezapomniane melodie z muzyką Leonarda Bernsteina i przypomną sobie ponadczasową historię tragicznej miłości, odwołującej się do motywu Romea i Julii.

Nowy Jork, lata 50. Maria, jest portorykańską emigrantką, Tony to Amerykanin. Ta para mimo różnic jest w sobie szaleńczo zakochana i pragnie stworzyć prawdziwą relację. Jednak ich miłość nie może kwitnąć, kiedy oboje powiązani są z wrogimi sobie gangami. W głównych rolach występują Rachel Zegler oraz Ansel Elgort, znany z filmu „Baby Driver” oraz serialu „Tokyo Vice”.

W CANAL+ ONLINE są także dostępne największe komedie romantyczne, które na pewno poprawią Wam humor i dadzą wiarę, że prawdziwa miłość wszystko zwycięża!

PLANETA SINGLI, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

Kultowa już komedia romantyczna z Agnieszką Więdłochą w roli uroczej i niezbyt pewnej siebie nauczycielki Ani, która miłość swojego życia próbuje znaleźć na internetowych portalach randkowych. Zupełnie przypadkiem, w walentynkowy wieczór, Ania poznaje telewizyjnego showmana Tomka, w którego wcielił się Maciej Stuhr. Tomek, widząc w Ani niepoprawną romantyczkę, proponuje jej udział w swoim show – dziewczyna ma umawiać się na randki przez internet, dzięki czemu on będzie mógł pokazać prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiać naiwność kobiet w ich dążeniu do szukania ideału.

Czy ten program stanie się wielkim hitem? Czy walka o oglądalność okaże się ważniejsza niż uczucie rodzące się między Anią i Tomkiem?

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

To osiem uniwersalnych historii o miłości, które łączy… aplikacja randkowa. Czy przez internet można znaleźć prawdziwą miłość? Przekonują się o tym bohaterowie oryginalnego serialu CANAL+. PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. Serial to osiem mini opowieści, które z humorem opowiadają o wszystkich wadach i zaletach randkowania w sieci. Każda z pokazanych historii, stworzona przez innego reżysera, przedstawia zupełnie inne oblicze miłości. W tych krótkich filmach zobaczymy współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków. Finalnie, wszystkie historie stanowią zamkniętą całość, chociaż naszych bohaterów różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Akcja trzech filmów rozgrywa się również za granicą – w Wiedniu, Pradze i Amsterdamie.

W rolach głównych wystąpiła plejada polskich oraz zagranicznych aktorów, m.in. Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Marianna Linde, Mateusza Damięcki, Zofia Wichłacz, Zdenek Piškula, Vitalik Havryle, Masza Wągrocka, Antoni Królikowski, Konrad Eleryk, Maria Maj, Witold Dębicki oraz Jan Sobolewski i Sallie Harmsen.

DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

Szymon (Aleksy Komorowski) to nieziemsko przystojny i wysportowany lekarz pracujący w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Oczywiście jest bożyszczem nie tylko wśród personelu klinki, ale również pacjentek. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Weronika Książkiewicz), jednak przystojny lekarz jest zupełnie oporny na jej zaloty. Jego serce mocniej zabije, kiedy przypadkiem na ulicy wpadnie na piękną i dowcipną miłośniczkę jazdy na rolkach – Basię (Basia Kurdej-Szatan). Seria niefortunnych wydarzeń powoduje, że para straci ze sobą kontakt…

PORADY NA ZDRADY, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

Nic tak nie łączy dwóch kobiet, jak zemsta i zdrada! Kiedy Kalina (Magdalena Lamparska) zostaje zdradzona w dniu ślubu, a Fretka (Anna Dereszowska) porzucona przez swojego chłopaka, te dwie dziewczyny postanawiają rozkręcić nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską niewiernością. Dwie koleżanki chcą pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. W teorii wszystko brzmi dobrze. Jednak do czasu… Misją Kaliny jest uwiedzenie Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i zwraca się o pomoc do naszych specjalistek. Kalina zdaje sobie sprawę, że Maciej nie będzie łatwym „przeciwnikiem”, dlatego do pracy bierze się ze zdwojoną energią. Co wyniknie z tej historii? Kto będzie wierny? Kto zdradza? A kto się zakocha?

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach… Trzy siostry są najlepszymi przyjaciółkami i zawsze trzymają się razem! Na dobre i za złe i niezależnie od wybryków swoich partnerów.

Kiedy ich mama (Małgorzata Zajączkowska) wyjeżdża do Sopotu, aby jeszcze raz przemyśleć decyzję o swoim ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Ten wyjazd pokaże im, że ich związki nie są tak idealne, jak się im wydawało. Będą miały czas na refleksje i podjęcie decyzji, co dalej. W tym samym czasie ich partnerzy będą próbowali naprawić swoje błędy i odzyskać ich zaufanie. Czy to się uda?

PLANETA SEKS, dostępny w serwisie internetowym CANAL+ online. 

Cara Delevingne podróżując po świecie sprawdza i zadaje pytania dotyczące ludzkiej seksualności, badając takie kwestie, jak związki, seksapil i popularność pornografii. Pracując przy tym dokumencie Cara chcąc się przekonać o wszystkim na własnej skórze idzie m.in. na kurs masturbacji, do instytutu badającego orgazmy, na plan filmu porno, do chirurga i na seksparty tylko dla kobiet.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments