System OxygenOS 14 zadebiutuje 25 września
|

System OxygenOS 14 zadebiutuje 25 września

Podaj dalej

Marka OnePlus ogłosiła dziś, że najnowsza wersja systemu operacyjnego marki – OxygenOS 14, zadebiutuje na świecie 25 września bieżącego roku. OxygenOS 14 będzie jednym z pierwszych systemów operacyjnych opartych na Androidzie 14 i wprowadzi szereg funkcji mających na celu zapewnienie jeszcze lepszych wrażeń wszystkim jego użytkownikom. 

OnePlus dąży do tego, aby zawsze dostarczać szybki, płynny i stabilny system OxygenOS. OxygenOS 14, oparty na innowacjach, będzie najbardziej inteligentnym i intuicyjnym oprogramowaniem w historii OnePlus – powiedział Kinder Liu, prezes i dyrektor operacyjny w OnePlus.

Trinity Engine: sekret szybkiego i płynnego działania

OnePlus od zawsze stawiał na szybkość i płynność swojego sprzętu. Teraz, dzięki systemowi operacyjnemu OxygenOS 14, obsługa smartfonów marki będzie jeszcze bardziej intuicyjna niż do tej pory.

Dodatkowo OnePlus wprowadza do OxygenOS 14 swoją zupełnie nową platformę – Trinity Engine. Dzięki synergii osiągniętej pomiędzy sprzętem a oprogramowaniem, Trinity Engine pozwala uwolnić pełen potencjał urządzeń OnePlus. A wszystko to, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez branżę w dążeniu do osiągania jak najlepszej żywotności baterii i wielozadaniowości, ale także szybkości i płynności działania.

Trinity Engine korzysta aż z sześciu innowacyjnych technologii, takich jak: CPU Vitalization, RAM Vitalization, ROM Vitalization, HyperBoost, HyperTouch i HyperRendering. To one gwarantują szybkie i płynne doświadczenia w sytuacjach wymagających od sprzętu wielozadaniowości, długiego czasu działania, czy w trakcie intensywnego grania w gry mobilne.

Wraz z premierą OxygenOS 14, OnePlus kontynuuje przesuwanie granic, wdrażanie zmian i ciągłe dostarczanie wysokiej jakości oprogramowania, które jest odpowiedzią na potrzeby swojej społeczności.

Źródło tekstu: OnePlus

źródła obrazu

  • System OxygenOS 14 zadebiutuje 25 września: OnePlus

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments