Szaliki reprezentacji Polski w specjalnej ofercie T-Mobile na kartę
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Szaliki piłkarskiej reprezentacji Polski dla klientów w ofercie T-Mobile na kartę

Podaj dalej

Szaliki reprezentacji Polski w specjalnej ofercie T-Mobile na kartę T-Mobile

Piłkarskie emocje w 2020 roku ze stadionów przeniosły się na domowe sofy. Nie musi to jednak oznaczać, że kibicowanie drużynie narodowej będzie mniej ekscytujące, tym bardziej jeśli pod ręką znajdą się odpowiednie do tego gadżety. Te z kolei mogą w łatwy sposób otrzymać klienci T‑Mobile na kartę. Wystarczy, że doładują konto kwotą minimum 100 zł na stronie internetowej doladowania.t-mobile.pl i uzupełnią formularz, a otrzymają prezent w postaci wyjątkowego szalika z logo polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Od kwietnia tego roku jako sponsor operator T-Mobile wspiera kadrę narodową, Reprezentację U21, Młodzieżową i Kobiecą. I choć pandemia poskąpiła nam możliwości kibicowania zespołom podczas sportowych zmagań przy pełnych trybunach, to chcemy nadal wspierać i zachęcać naszych klientów do przeżywania piłkarskich emocji z drużynami narodowymi.

Najbliższa okazja – rozgrywki Ligi Narodów – zaplanowana jest już na 18 listopada, właśnie dlatego dziś operator wystartował z promocją dla klientów T‑Mobile na kartę, w ramach której mogą otrzymać szalik z logo reprezentacji z limitowanej kolekcji. Co zrobić, aby odebrać kibicowski gadżet? Zasada jest prosta: należy doładować konto poprzez stronę www.doladowania.t-mobile.pl za co najmniej 100 zł i uzupełnić formularz dostępny na po dokonaniu płatności za doładowanie.

Pula gadżetów jest ograniczona. Akcja potrwa do końca połowy grudnia lub do wyczerpania zapasów. Organizatorem promocji jest spółka Blue Media, na zlecenie T‑Mobile Polska.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments