Popularny program "250 m² Kuby Wojewódzkiego" w serwisie Player.

Talk-show “250 m² Kuby Wojewódzkiego”! Gośćmi 3. odcinka Robert Gawliński i Smolasty

Popularny program "250 m² Kuby Wojewódzkiego" w serwisie Player. TVN Discovery Polska

Już 9 maja w serwisie internetowym Player zadebiutuje 3. odcinek najnowszego talk-show Kuby Wojewódzkiego. Tym razem na domowej kanapie króla TVN-u zasiądą legenda polskiego rocka, Robert Gawliński oraz raper Smolasty.

W sobotę na platformie internetowej player.pl pojawi się kolejny, 3. odcinek nowego autorskiego programu najpopularniejszego showmana w Polsce. Tym razem kontrowersyjny dziennikarz weźmie w krzyżowy ogień pytań ikonę polskiej muzyki rockowej – Roberta Gawlińskiego. Wokaliście „Wilków” na kanapie Kuby Wojewódzkiego towarzyszyć będzie przedstawiciel polskiego rapu – Smolasty. Jak się okazuje, zestaw nieprzypadkowy, ponieważ Panowie jakiś czas temu postanowili połączyć swoje muzyczne potencjały. Efektem zderzenia dwóch nietuzinkowych postaci jest piosenka „Perła na dnie”, o kulisach pracy nad którą i nie tylko opowiedzą w programie.

„250 m² Kuby Wojewódzkiego” to kolejny program, który poszerzył bibliotekę Player Original. Pierwszy odcinek zadebiutował w serwisie 3 kwietnia w ofercie bezpłatnej.Najnowszy odcinek „250 m² Kuby Wojewódzkiego” już od 9 maja tylko w Playerze!

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: