Talk show Andy’ego Cohena ,,Oglądaj na żywo, co się dzieje!" na antenie E!

Talk show Andy’ego Cohena ,,Oglądaj na żywo, co się dzieje!” na antenie E!

Podaj dalej

Talk show Andy’ego Cohena ,,Oglądaj na żywo, co się dzieje!" na antenie E!

E! Entertainment – globalna, wieloplatformowa marka, która zajmuje się wszystkim, co związane jest z popkulturą – zaprasza na interaktywny talk show Andy’ego Cohena Oglądaj na żywo, co się dzieje! emitowany na kanale E! od poniedziałku do piątku o 00:00.

Nominowany do nagrody Emmy talk show, emitowany na antenie Bravo w Stanach Zjednoczonych, a od niedawna emitowany  na antenie E!, stał się miejscem dla największych nazwisk ze świata rozrywki, polityki i popkultury, od czasu swojego debiutu w 2009 roku. Prowadzony i wyprodukowany przez Andy’ego Cohena, program przyciąga największe hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Hillary Clinton i Chelsea Clinton, Sarah Jessica Parker, Amy Schumer, Melissa McCarthy, Chrissy Teigen, Mary J. Blige, Ben Stiller, Patricia Arquette, Adam Scott, John Turturro, Bob Weir oraz Anderson Cooper – a to tylko kilkoro z nich.

Program w ciągu swojej 13-letniej kadencji, jako jedyny odbywał się na żywo w nocy, tworząc niezapomniane chwile. Dołącz do gwiazdorskiego składu E! od poniedziałku do piątku o 00:00, powtórka programu od poniedziałku do piątku o 12:30.

Mówiąc o programie, Cohen zauważył: „Nie mógłbym być bardziej podekscytowany możliwością przeniesienia OGLĄDAJ NA ŻYWO, CO SIĘ DZIEJE!, do zupełnie nowej publiczności na całym świecie!”

Źródło tekstu: partnersi.com.pl


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments