TVN discovery polska od kilku tygodni wspiera walkę z epidemią koronawirusa.
TELEWIZJA

Telewizja TVN wspiera akcję #zostanwdomu, apel gwiazd

Podaj dalej

TVN discovery polska od kilku tygodni wspiera walkę z epidemią koronawirusa. TVN Discovery Polska

W sobotę, 21 marca 2020 roku, TVN Discovery Polska rozpoczęło na swoich wszystkich antenach emisję spotów wspierających akcję #zostanwdomu. W inicjatywę zaangażowały się gwiazdy wszystkich kanałów z portfolio nadawcy.


TVN Discovery Polska od wielu tygodni podejmuje liczne działania wspierające walkę z epidemią koronawirusa. Teraz wykorzystując komunikacyjną siłę swoich gwiazd i kanałów telewizyjnych, jeszcze mocniej angażuje się akcję #zostanwdomu, która ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby w Polsce. Kampania, do której przystąpiło kilkadziesiąt osobowości telewizyjnych, wystartowała w sobotę, 21 marca.

TVN Discovery Polska

Gwiazdy w nagranych przez siebie spotach, pokazują jak radzą sobie w tej nietypowej sytuacji, co robią w domu i jak wygląda ich codzienność w czasie epidemii. Z humorem dzielą się swoimi pomysłami na spędzanie czasu z najbliższymi i apelują do widzów o pozostanie w domach.

Spoty wspierające akcję #zostanwdomu powstawały spontanicznie, bez scenariusza, według własnych pomysłów gwiazd TVN. Wszystkie nagrania wykorzystane w kampanii zostały zrealizowane zdalnie. Na antenę trafiają za pośrednictwem działu Autopromocji stacji TVN. Emitowane będą we wszystkich stacjach z portfolio TVN Discovery Polska.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments