Terminal płatniczy w smartfonie z systemem Android w Plusie
|

Terminal płatniczy w smartfonie z systemem Android w Plusie

Podaj dalej

Plus, jako pierwszy operator telekomunikacyjny na polskim rynku, wdraża dla swoich klientów prowadzących działalność gospodarczą specjalną ofertę umożliwiająca przyjmowanie płatności bezgotówkowych na smartfonach oraz tabletach z systemem operacyjnym Android. Partnerem rozwiązania jest globalny lider branży płatności elektronicznych, firma Wordline.

Worldline Tap on Mobile to terminal aplikacyjny, który można zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym, np. na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android, wyposażonym w NFC oraz dostęp do internetu. Dzięki temu z urządzenia można korzystać, jak z terminala płatniczego, do akceptacji transakcji zbliżeniowych, realizowanych zarówno kartami płatniczymi, jak i mobilnymi portfelami. Nie trzeba już posiadać dodatkowego urządzenia, wystarczy telefon z aplikacją pobraną ze sklepu Google Play, aby przedsiębiorca mógł przyjmować płatności w dowolnym miejscu, bez konieczności posiadania oddzielnego terminala POS. Bezpieczeństwo przyjmowanych płatności przez Wordline Tap on Mobile zostało potwierdzone certyfikatami organizacji płatniczych, w tym Mastercard i VISA.

0 zł za aplikację przez pierwsze 12 miesięcy dla klientów sieci Plus.

Dzięki współpracy obu firm, aplikacja jest dostępna dla klientów biznesowych sieci Plus z segmentu małych firm w specjalnej ofercie – 0 zł za aplikację przez pierwsze 12 miesięcy.

Dodatkowo, klienci spełniający określone kryteria programu Polska Bezgotówkowa, mogą otrzymać:

  • 0 zł za aplikację również w drugim roku,
  • 0 zł prowizji za transakcje przez pierwsze 12 miesięcy (do wysokości 100 tys. PLN obrotu).

Kryteria programu Polska Bezgotówkowa

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowały płatności bezgotówkowych. W Programie mogą wziąć udział również sieci handlowo-usługowe lub franczyzobiorcy, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z terminala płatniczego dostarczonego przez franczyzodawcę lub inny podmiot.

Wypełnij formularz i zacznij przyjmować płatności bezgotówkowe na swoim smartfonie

Aby skorzystać z oferty Terminal płatniczy w smartfonie, należy zawrzeć umowę z Worldline na co najmniej 24 miesiące. Można to zrobić wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie www.plus.pl/terminalwsmartfonie.

Źródło tekstu: PLUS

źródła obrazu

  • Terminal płatniczy w smartfonie z systemem Android w Plusie: PLUS

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments