Serwis muzyczny Tidal w ofrecie Plusa stworzył specjalną playlistę z okazji Dnia Polskiej Muzyki

Tidal dostępny w ofercie Plusa wspiera polskich wykonawców w Dniu Polskiej Muzyki

Serwis muzyczny Tidal w ofrecie Plusa stworzył specjalną playlistę z okazji Dnia Polskiej Muzyki PLUS
PLUS

Pierwszego października, już po raz drugi, obchodzony jest Dzień Polskiej Muzyki. To specjalna kampania wspierająca rodzimy rynek muzyczny i zachęcająca do słuchania polskich wykonawców. Uczestniczy w niej także dostępny w ofercie sieci Plus serwis muzyczny TIDAL, który z tej okazji stworzył specjalną okolicznościową playlistę Dzień Polskiej Muzyki.

W Dniu Polskiej Muzyki rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne puszczają przede wszystkim polskie piosenki, a w serwisach streamingowych tworzone są specjalne okolicznościowe playlisty. W akcji bierze udział również serwis umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie TIDAL, który od dawna aktywnie wspiera lokalnych twórców i regularnie prezentuje zestawienia Top 100 Polska z najpopularniejszymi utworami w naszym kraju. Zestawienie jest na bieżąco uaktualniane, dzięki czemu fani mogą odkryć wielu nieznanych wcześniej artystów. Na Dzień Polskiej Muzyki TIDAL stworzył specjalną dedykowaną playlistę z utworami polskich artystów, wspiera promocję rodzimych wokalistów i zespołów na łamach swojej aplikacji oraz w social mediach oraz zachęca użytkowników do odtwarzanie polskiej muzyki.

Playlisty TIDAL na Dzień Polskiej Muzyki można posłuchać na stronie interenetowej http://bit.ly/dzien_polskiej_muzyki

Serwis muzyczno-rozrywkowy TIDAL już od półtora roku jest dostępny w ofercie operatora Plus. Mogą z niego skorzystać klienci wszystkich rodzajów usług w sieci Plusa (abonament, mix, na kartę), a jego nowi użytkownicy mogą przez 90 dni korzystać z niego za darmo (później 19,99 zł co 30 dni).

Źródło tekstu: PLUS

%d bloggers like this: