TikTok bez limitów w Supernet Video od sieci T-Mobile
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

TikTok bez limitów w Supernet Video od sieci T-Mobile

Podaj dalej

TikTok bez limitów w Supernet Video od sieci T-Mobile T-Mobile

W 2021 roku przeciętny polski odbiorca będzie przeznaczał na oglądanie materiałów wideo statystycznie aż 70 minut dziennie – za część tej wysokiej średniej z pewnością będzie odpowiadać aplikacja TikTok, której popularność w Polsce i na świecie cały czas rośnie. Odpowiadając na coraz większe zainteresowanie polskich użytkowników tym serwisem, operator T-Mobile od 28 lipca dołącza platformę TikTok do usługi Supernet Video. Dzięki temu korzystanie z aplikacji nie będzie wiązało się z zużywaniem pakietu danych.

Popularność TikToka jest widoczna na całym świecie – według danych z maja 2020 roku aplikacja została pobrana przez użytkowników już ponad 2 miliardy razy. TikTok znalazł się ponadto wśród najcenniejszych marek w rankingu BrandZ Global Top 100 2020, zajmując najwyższą pozycję wśród tegorocznych nowości. W Polsce aplikacja również zyskuje coraz więcej użytkowników – ich liczba już w zeszłym roku zbliżyła się do 6 mln.

Obserwując ten trend i chcąc ułatwić użytkownikom zgłębianie świata teledysków i nowych, muzycznych horyzontów, sieć T-Mobile rozszerza listę aplikacji w usłudze Supernet Video o platformę TikTok. Dzięki temu klienci korzystający z tej opcji mogą bez limitu korzystać z tego popularnego serwisu bez obawy o swój pakiet internetu mobilnego.

Super jakość, super cena, super aplikacje

Usługa Supernet Video jest przeznaczona dla wszystkich klientów indywidualnych sieci T-Mobile, korzystających z abonamentu, ofert MIX i na kartę. Dostępne są dwa warianty – Supernet Video DVD w cenie 5 zł miesięcznie lub Supernet Video HD z opłatą 15 zł miesięcznie. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać wybrane formaty wideo oraz korzystać z wielu aplikacji w dowolnym miejscu i czasie bez zużywania swojego pakietu danych. Wśród dostępnych już aplikacji znajdują się: YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport, Stream TVP, Chili, WP Pilot, TVP VOD, Amazon Prime Video, Filmy Google Play, Wyborcza.pl, TVP Info oraz Poland In.

Wybraną opcję można aktywować w prosty sposób poprzez aplikację „Mój T-Mobile”, dzwoniąc na infolinię 602 900 000 lub z pomocą konsultanta w salonie operatora. Usługę można zamówić również, wysyłając bezpłatny SMS:

 • w przypadku klientów abonamentowych na numer 80100
  • o treści DVD START dla Supernet Video DVD,
  • o treści HD START dla Supernet VideoHD,
 • w przypadku abonentów MIX na numer 4385
  • o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
  • o treści VIDEOHD dla Supernet VideoHD,
 • w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę na numer 4385
  • o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
  • lub poprzez wysłanie kodu ekspresowego *150*155*2#.

Więcej informacji o Supernet Video można znaleźć na stronie internetowej: www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments