Film ,,Dorwać Cartera" 13 lutego na antenie AMC
TELEWIZJA

„TO JEST NAPAD!” – wybuchowy cykl filmowy w każdą sobotę lutego w AMC

Podaj dalej

Film ,,Przekręt" 27 lutego na antenie AMC AMC
„Przekręt”, 27 lutego o 22:00

W lutym na kanale filmowym AMC nie zabraknie emocji dla fanów mocnego kina oraz spisków, intryg i napadów. W sobotnie wieczory AMC zaprasza na cykl „To jest napad!”, w ramach którego pojawią się trzymające w napięciu produkcje z gwiazdorską obsadą. W filmie „Niezawodny plan” grupa znajomych wykorzystuje zaawansowane technologie, by dokonać zuchwałych napadów. Thriller „Dorwać Cartera” z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej przedstawia losy egzekutora długów, który bezwzględnie wykonuje swoje obowiązki, podczas gdy komedia sensacyjna „Free Fire” obfituje nie tylko w czarny humor, ale także w wiele wybuchowych zwrotów akcji. Gangsterski „Przekręt” z Bradem Pittem to z kolei przeplatanka różnych opowieści, które łączy jedno – chęć zdobycia drogocennego diamentu.

Nawet najtrudniejszy skok wydaje się łatwy, gdy wszystko idzie zgodnie z planem, ale prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy misterny projekt zaczyna się sypać…

Napadamy w każdą sobotę lutego o 22:00, tylko na antenie AMC!

NIEZAWODNY PLAN
(2003)
sobota, 6 lutego o 22:00

Film ,,Niezawodny plan" 6 lutego na antenie AMC AMC

Kevin, Samatha i Rob tworzą klub, w którym dzięki zaawansowanym technologiom oraz skrupulatnie przemyślanym działaniom dokonują najbardziej brawurowych napadów… Jednak tylko w teorii – ich skoki pozostają w fazie planów.

Wszystko się zmienia, gdy Leo, niebezpieczny gangster z Wysp Brytyjskich, dowiaduje się o ich pomysłach i wykorzystuje jeden z nich do udanego napadu. Leo szantażuje grupę i nakłania ich do dokonania skoku, w którym łupem są obligacje warte 20 milionów dolarów.

Tytuł: Niezawodny plan (Foolproof)

Reżyser: William Phillips

Występują: Ryan Reynolds, Kristin Booth, Joris Jarsky, Sean Sullivan 

DORWAĆ CARTERA
(2000)
sobota, 13 lutego o 22:00

Film ,,Dorwać Cartera" 13 lutego na antenie AMC AMC

Wystarczy zapytać w Las Vegas czym para się Jack Carter, a każdy z mieszkańców odpowie, że jest egzekutorem długów. Gdy wkracza do akcji, to co ma być zwrócone, będzie zwrócone albo inaczej dłużnikowi przemodeluje się facjatę, przetrąci rękę lub obije śledzionę. Jednak Carter musi się jeszcze wiele nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o sprawy honorowe i rodzinne. Gdy dowiaduje się o śmierci swego brata, wyjeżdża do Seattle by wytropić jego morderców. Bandyci mogli przewidzieć taki obrót spraw, jednak jest już za późno, by zejść Carterowi z drogi.

Tytuł: Dorwać Cartera (Get Carter)

Reżyseria: Stephen Kay

Występują: Sylvester Stallone, Miranda Richardson, Rachael Leigh Cook, Alan Cumming, Mickey Rourke, John C. McGinley, Michael Caine, Rhona Mitra

FREE FIRE
(2016)
sobota, 20 lutego o 22:00

Film ,,Free Fire" 20 lutego na antenie AMC AMC

Bezpretensjonalna, zapierająca dech w piersiach i przewrotnie zabawna komedia sensacyjna, opowiadająca o wyjątkowo nieudanej i wybuchowej transakcji między handlarzami nielegalną bronią.

Uznany reżyser Ben Wheatley zabiera widza w sam środek najbardziej spektakularnej, szalonej
i epickiej strzelaniny, jaka kiedykolwiek pojawiła się na ekranie. Obraz ten zapewnia świetną zabawę, ale jest także ostrą krytyką, a zarazem parodią, szaleństwa, jakim jest przemoc z użyciem broni – każdy ma spluwę, ale absolutnie nikt nie ma kontroli nad sytuacją.

Tytuł: Free Fire

Reżyseria: Ben Wheatley

Występują: Sharlto Copley, Brie Larson, Armie Hammer, Cillian Murphy

PRZEKRĘT
(2000)
sobota, 27 lutego o 22:00

Film ,,Przekręt" 27 lutego na antenie AMC AMC

Złodziej diamentów Franky „Cztery Palce” wraca do Nowego Jorku, gdzie ma dostarczyć swojemu szefowi Aviemu ogromny diament. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, a diament dostaje się w niewłaściwe ręce. Tymczasem dwaj podejrzani organizatorzy walk bokserskich odkrywają prawdziwy talent – irlandzkiego włóczęgę i zabijakę Mickeya O’Neila, którego kuszą wizją bogactwa, pod warunkiem, że podłoży się w walce. Losy ich wszystkich zaczynają się spinać, gdy do Londynu przylatuje Avi, by odnaleźć swój diament. Rozpętuje się prawdziwe piekło, gdy każda ze stron chce zrealizować swoje plany – wszystkie nielegalne, z góry skazane na niepowodzenie i bardzo bolesny odwet.

Tytuł: Przekręt (Snatch)

Reżyseria: Guy Ritchie

Występują: Jason Statham, Brad Pitt, Benicio Del Toro, Dennic Farina, Vinnie Jones

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments