Top Sopot Festival - Jubileuszowy koncert TVN24
|

Top Sopot Festival – Jubileuszowy koncert TVN24

Podaj dalej

Top Sopot Festival - Jubileuszowy koncert TVN24 TVN Grupa Discovery

Trwa wielkie święto muzyki w letniej stolicy Polski, na scenie Top of the Top Sopot Festival swoje utwory prezentują najwięksi polscy wykonawcy. Trzeci dzień to jubileuszowy koncert #Nasze20lecie zorganizowany w związku z obchodami rocznicy powstania stacji informacyjnej TVN24. Wydarzenie poza emisją live w TVN i w serwisie internetowym Player będzie również dostępne w streamingu na portalach Onet.pl, WP, gazeta.pl, jako wyraz niezwykłej solidarności mediów w obecnej sytuacji.


Tegoroczny Top of the top Sopot Festival zgromadził wierną publiczność zarówno przed telewizorami jak i w Operze Leśnej. Zgodnie z zapowiedzią zwieńczeniem trzydniowej muzycznej imprezy będzie koncert jubileuszowy TVN24 #Nasze20lecie. Podczas tego wyjątkowego wieczoru widzowie usłyszą najważniejsze polskie utwory ostatnich lat. Prowadzący przypomną także kluczowe momenty z historii kanału, nie zabraknie wspomnień i wzruszeń.


W odpowiedzi na liczne wyrazy solidarności płynące z branży medialnej stacja podjęła decyzję o szerszym udostępnieniu sygnału telewizyjnego jubileuszowego koncertu. Ten ważny moment postanowiły już wesprzeć największe grupy medialne, które także zdecydowały się na transmisję wydarzenia na swoich platformach. Tym samym koncert TVN24 #Nasze20lecie będzie można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale również w transmisji na WP, na Onet.pl i gazeta.pl.  


W czwartkowy wieczór na scenie Opery Leśnej wystąpią m.in.: Krzysztof Zalewski, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Turnau, Kayah, Krzysztof Iwaneczko,  Viki Gabor, Nosowska, Paweł Domagała, Organek, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Fisz Emade Tworzywo, Brodka, Kortez, Michał Szpak, Ewa Bem, Raz Dwa Trzy, Natalia Przybysz i Stanisław Soyka.

Wieczór poprowadzą duety dziennikarzy, od lat związanych ze stacją TVN24: Monika Olejnik i Piotr Kraśko, Diana Rudnik i Grzegorz Kajdanowicz, Marta Kuligowska i Andrzej Morozowski, Dorota Gardias i Tomasz Sianecki, Katarzyna Zdanowicz i Konrad Piasecki oraz Anna Jędrzejowska i Piotr Jacoń.


Podczas koncertu odbędzie się również zbiórka funduszy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.


Początek transmisji – czwartek, godzina 20:00.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments