Transmisja SGP Polski w Gorzowie w sobotę na antenie TTV i Eurosporcie Extra w Playerze
|

Transmisja SGP Polski w Gorzowie w sobotę na antenie TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

Podaj dalej

Transmisja SGP Polski w Gorzowie w sobotę na antenie TTV i Eurosporcie Extra w Playerze TVN Grupa Discovery

Rywalizacja o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu ponownie zagości na ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV! W sobotę wszyscy fani żużla będą mogli obejrzeć piątą rundę cyklu Speedway Grand Prix. Transmisja zawodów w Gorzowie od 18:30 na antenie TTV oraz Eurosporcie Extra w Playerze.

SGP Gorzowa to kolejne wielkie wydarzenie sportowe transmitowane na otwartych kanałach Grupy TVN. W ostatnich miesiącach lider rynku telewizyjnego w Polsce relacjonował m.in. Puchar Świata w skokach narciarskich, finał Roland-Garros kobiet i mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Transmitowane w TTV Speedway Grand Prix Warszawy cieszyło się najwyższą oglądalnością SGP w Polsce od 20 lat. Rywalizacja na Stadionie Narodowym przyciągnęła przed telewizory blisko pół miliona osób.

Już w sobotę żużel na najwyższym poziomie powróci na ogólnodostępną, bezpłatną antenę TTV. O 18:30 rozpocznie się transmisja piątej rundy indywidualnych mistrzostw świata – SGP Polski w Gorzowie. Zawody dostępne będą także w Eurosporcie Extra w Playerze, gdzie miłośnicy żużla będą mogli cieszyć się transmisją bez reklam, dodatkowymi ujęciami, w tym z parku maszyn. O 13:00 Eurosport Extra pokaże także kwalifikacje.

Jednym z największych faworytów rywalizacji będzie Bartosz Zmarzlik. Lider cyklu zna tor w Gorzowie na wylot i już dwukrotnie wygrał na nim rundę SGP. Po czterech rundach drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Maciej Janowski. Patryk Dudek – triumfator SGP w Teterowie – jest ósmy.

Kolejną odsłonę walki o tytuł najlepszego żużlowca świata prosto ze stadionu skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. W studiu w Gorzowie gośćmi Marcina Kuźbickiego będą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Z kolei rozmowy z bohaterami wieczoru przeprowadzi Sebastian Szczęsny.

Kalendarz Speedway Grand Prix 2022:

  • 25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)
  • 13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
  • 27 sierpnia, Wrocław (Polska)
  • 10 września, Vojens (Dania)
  • 17 września, Malilla (Szwecja)
  • 1 października, Toruń (Polska)
  • 5 listopada, GP Oceanii

Grupa Eurosport to największa platforma sportowa w Europie, która dostarcza emocji kibicom i łączy ich wokół największych wydarzeń sportowych. Eurosport łączy fanów i ich sportowych idoli dzięki relacjom nadawanym przez cały rok. Prowadząc transmisje z najważniejszych imprez sportowych: igrzysk olimpijskich, zawodów kolarskich, turniejów wielkoszlemowych i dyscyplin zimowych, kanały Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosportnews docierają do 236 milionów odbiorców w 94 krajach Europy, Azji i Pacyfiku, Afryki i Bliskiego Wschodu. Eurosport.com jest największą w Europie siecią stron internetowych odwiedzaną przez 14,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Ponadto usługi cyfrowe Eurosportu zapewniają dostęp do największych wydarzeń sportowych o każdej porze i na dowolnym urządzeniu w 52 krajach. Discovery Sports Events specjalizuje się w zarządzaniu międzynarodowymi imprezami sportowymi i ich promocji.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments