#TVN POMAGAJMY SOBIE– przyłącz się do akcji i pomagaj osobom najuboższym

#TVN POMAGAJMY SOBIE– przyłącz się do akcji i pomagaj najbardziej potrzebującym

#TVN POMAGAJMY SOBIE– przyłącz się do akcji i pomagaj osobom najuboższym TVN Grupa Discovery

#TVNpomagajmysobie to druga edycja akcji wsparcia dla najbardziej potrzebujących w okresie pandemii. Tym razem pomoc będzie podwójna; osobom najuboższym potrzebującym wsparcia w formie ciepłego posiłku, a pośrednio również restauracjom, które te posiłki ugotują i dostarczą. Przyłącz się do akcji i pomagaj z nami! To bardzo proste!

Dzięki akcji #TVNpomagajmysobie ciepłe posiłki trafią do najbardziej potrzebujących w całej Polsce. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłosili się do udziału w akcji. W dniach od 14 do 24 grudnia będą dostarczać obiady do organizacji charytatywnych wskazanych przez lokalne Banki Żywności w całej Polsce. Dostawa 24 grudnia obejmie również potrawy świąteczne na dni 25 i 26 grudnia.

Jak dołączyć do akcji? 
Akcję można wesprzeć na wiele sposobów:

1. Oglądając specjalny, charytatywny blok reklamowy w dniu 12 grudnia bezpośrednio po głównym wydaniu „Faktów” o godz. 19.00 na antenie stacji TVN. Im więcej osób zasiądzie w tym czasie przed ekranami telewizorów, tym więcej ciepłych posiłków trafi do potrzebujących.

2. Przekazując środki za pomocą jednej z metod płatności udostępnionych przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”:

Zbiórka Fundacji TVN w serwisie Facebook.com:
https://www.facebook.com/donate/404052924124224/ 

Przelew BLIK na numer telefonu 509 55 99 66 – przelewu można dokonać w aplikacji banku, z którego korzysta się na co dzień

Wpłaty na konto dedykowane Fundacji TVN „Nie jesteś sam”:
 37 1140 1010 0000 2581 1800 1076 (MBank)

Wpłaty online PayU za pośrednictwem strony Fundacji TVN „Nie jesteś 
sam”: fundacja.tvn.pl/wplac-online/ 

SMS o treści: „Pomagam” pod numer 7126
(koszt SMS 1,23 zł z VAT)


3. Kupując pakiet START VOD w serwisie internetowym Player na stronie www.pomagam.player.pl. Koszt pakietu to 30 złotych za 4 miesiące. Oferta ważna w dniach 1-12 grudnia 2020 roku.

Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego w dniu 12 grudnia, fundusze zebrane przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” w dniach od 1 do 12 grudnia oraz cały przychód ze sprzedaży pakietu START VOD w tym samym okresie przeznaczymy na obiady dla osób potrzebujących.

Wspieramy tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.
Przyłącz się do akcji #TVNpomagajmy sobie i ​POMAGAJ Z NAMI!

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

%d bloggers like this: