Voucher w T-Mobile na dostęp do TVN24 GO jest ważny 30 dni od momentu aktywacji. Po tym terminie będzie naliczona opłata 10 zł.

TVN24 GO w aplikacji Mój T-Mobile za darmo

Voucher w T-Mobile na dostęp do TVN24 GO jest ważny 30 dni od momentu aktywacji. Po tym terminie będzie naliczona opłata 10 zł. T-Mobile

Dostęp do najnowszych wydarzeń z Polski i ze świata, dane o tym, jak poszczególne kraje radzą sobie epidemią koronawirusa czy komentarze ekspertów – to dziś informacje szczególnie pożądane. Dlatego też klienci sieci T‑Mobile mogą już skorzystać z darmowych voucherów w aplikacji Mój T‑Mobile na dostęp do TVN24 GO i na bieżąco śledzić najważniejsze newsy.

Aplikacja TVN24 GO to pierwsza polska platforma wideo, w której dostępne są programy informacyjne i publicystyczne, wywiady z przedstawicielami różnych instytucji oraz wiele innych. Zainteresowani ofertą użytkownicy aplikacji Mój T‑Mobile znajdą w niej link do strony, na której będą mogli odebrać bezpłatny voucher do proponowanej usługi. Następnie uzyskany kod trzeba będzie wpisać na stronie go.tvn24.pl. Promocja jest dostępna dla abonentów indywidualnych oraz osób korzystających z ofert na kartę lub MIX od 2 do 14 kwietnia 2020 roku.

Voucher ważny jest przez 30 dni, po czym użytkownik może zrezygnować z tej opcji. Jeśli tego nie zrobi, usługa automatycznie przedłuży się i z podpiętej karty płatniczej zostanie pobrana opłata w wysokości 10 zł.

Więcej informacji o akcji można znaleźć pod tym linkiem.

O innych akcjach specjalnych i ofertach T‑Mobile można poczytać również w zakładce Jesteśmy dla Ciebiena stronie operatora.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: