Njszybszy internet ogólnopolski od UPC Polska według portalu Speedtest.pl
INTERNET

UPC Polska najszybszym ogólnopolskim operatorem w 2020 roku według Speedtest.pl

Podaj dalej

Njszybszy internet ogólnopolski od UPC Polska według portalu Speedtest.pl UPC

W obliczu wyzwań, które przed użytkownikami i dostawcami internetu postawiła pandemia Covid-19, w 2020 roku UPC Polska oferowała swoim klientom najszybszy internet spośród wszystkich operatorów ogólnopolskich według rankingu portalu Speedtest.pl.


Pandemia Covid-19 sprawiła, że w 2020 roku nieskrępowany dostęp do szybkiego internetu stał się dla użytkowników niezbędnym narzędziem do pracy, nauki czy utrzymywania kontaktów z bliskimi. Według rankingu przygotowanego przez portal Speedtest.pl w oparciu o 47,5 miliona wykonanych przez użytkowników testów, sieć UPC Polska w tym trudnym okresie oferowała swoim klientom najszybszy internet ze wszystkich ogólnopolskich operatorów.


Stały rozwój infrastruktury światłowodowej UPC pozwolił na systematyczny wzrost prędkości połączenia dostarczanego przez operatora, osiągając średni poziom 137 Mb/s. Wynik ten oznacza przyspieszenie o ponad 34% względem danych z zeszłorocznego rankingu (102,04 Mb/s), a także prędkość niemal dwukrotnie wyższą od średniej krajowej, która w 2020 roku wyniosła 78,8 Mb/s.


Ranking portalu Speedtest.pl przygotowany został w oparciu o realne wyniki pomiaru prędkości łącza na bazie 47,5 miliona testów wykonanych przez użytkowników.

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments