Usługa „Gdzie jest dziecko” bezpłatnie od sieci T-Mobile na 30 dni
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Usługa „Gdzie jest dziecko” bezpłatnie od sieci T-Mobile na 30 dni

Podaj dalej

Usługa „Gdzie jest dziecko” bezpłatnie od sieci T-Mobile na 30 dni T-Mobile

W czasie letnich wyjazdów szczególnie ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego operator T-Mobile w ramach akcji „Happy Fridays” udostępnia usługę „Gdzie jest dziecko” na 30 dni. Nowi użytkownicy serwisu będą mogli wypróbować go za darmo, zaś dotychczasowi rozszerzyć zakres usługi o nielimitowaną liczbę lokalizacji. Bonus można aktywować od 7 do 9 sierpnia w aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez SMS.

Podczas wakacji dzieci i młodzież częściej przebywają poza domem, spędzają czas ze znajomymi lub wyjeżdżają na kolonie czy obozy. Większość z nich posiada już swój telefon komórkowy, dzięki czemu rodzice mogą być z nimi w stałym kontakcie. Czasem jednak wystarczy prosta usługa, która pomoże opiekunom zlokalizować podopiecznych. Taką właśnie możliwość daje usługa „Gdzie jest dziecko” od sieci T-Mobile, dzięki której można szybko sprawdzić miejsce przebywania dziecka. Dzięki lokalizacji GSM usługa pozwala znaleźć każdy model telefonu (nie tylko smartfonu) niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, a więc nawet w centrum handlowym czy innym zamkniętym pomieszczeniu.

W ramach akcji „Happy Fridays” klienci indywidualni usług abonamentowych oraz ofert MIX i na kartę mogą, którzy nie korzystali jeszcze z usługi „Gdzie jest dziecko”, będą mogli używać jej bezpłatnie przez 30 dni. Dotyczasowi użytkownicy serwisu nie będą mieli limitu lokalizacji, zaś nowi będą mogli sprawdzać położenie jednej wybranej osoby. Tutaj także nie będzie limitu lokalizacji, a ponadto w usłudze będzie zapisany jeden dzień historii sprawdzanych miejsc.

Prosta aktywacja

Jak co tydzień aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend – od piątku 7 sierpnia do niedzieli 9 sierpnia do końca dnia. Osoby zainteresowane tym bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez bezpłatny SMS o treści „HF” na numer 80800. Korzystając z opcji SMS, w wiadomości zwrotnej użytkownik otrzyma przekierowanie do strony internetowej, która umożliwi aktywację promocyjnej usługi.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments