Usługi operatora UPC Polska dostępne dla mieszkańców Regionów Nexery

Usługi sieci UPC dostępne dla mieszkańców Regionów Nexery

Usługi operatora UPC Polska dostępne dla mieszkańców Regionów Nexery UPC
UPC Polska

Mieszkańcy Regionów Nexery mogą już korzystać z nowoczesnych usług operatora UPC Polska: superszybkiego internetu światłowodowego, telewizji 4K i usług mobilnych.


UPC Polska to kolejny operator telekomunikacyjny, który uruchomił sprzedaż swoich usług cyfrowych w modelu BSA (Bitstream Access) na sieci światłowodowej Nexery, wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Z oferty sieci UPC mogą skorzystać mieszkańcy z Regionu Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmii i Mazur oraz Kujaw z Pomorzem i Mazowszem.

W UPC priorytetem jest zapewnianie naszym klientom najwyższej jakości cyfrowych usług: najszybszego światłowodowego internetu w Polsce, telewizji cyfrowej 4K z nowym innowacyjnym dekoderem, usług mobilnych oraz najlepszych treści czy obsługi klienta. Dziś zaoferujemy je w nowych lokalizacjach w oparciu o sieci zbudowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, dzięki czemu kolejni klienci będą mogli w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości jakie daje dostęp do cyfrowego świata.

Przemysław Żur, wiceprezes ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, UPC Polska

Budujemy i systematycznie oddajemy do użytku nowe zasięgi sieci światłowodowej, niezbędnej do świadczenia nowoczesnych usług cyfrowych. Wiele z nich nie było wcześniej dostępnych w miejscowościach z naszych Regionów. Dbamy również o to, aby mieszkańcy mieli możliwość korzystania z najlepszych ofert, świadczonych przez solidnych dostawców. Cieszymy się, że możemy zapewnić mieszkańcom dodatkowe formy rozrywki oraz otworzyć dla nich nowe możliwości na lepsze i ciekawsze życie, pracę i prowadzenie biznesu.

Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu w firmie NEXERA

Źródło tekstu: UPC Polska

%d bloggers like this: