|

Viaplay pozyskał wyłączne prawa do Formuły 1 i Bundesligi w Holandii

Podaj dalej

Viaplay pozyskał wyłączne prawa do Formuły 1 i Bundesligi w Holandii

Nordic Entertainment Group (NENT Group), wiodąca w Skandynawii firma zajmująca się , uruchomi usługę przesyłania strumieniowego Viaplay w Holandii w pierwszym kwartale 2022 r. Jako kolejny krok w trwającej międzynarodowej ekspansji. Viaplay stanie się wyłącznym holenderskim domem Formuły 1® w ramach trzyletniej umowy do 2024 roku I Bundesligi aż do 2029 roku, I będzie oferować widzom unikalne połączenie najlepszych sportów na żywo, Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz treści dla dzieci.

Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group: „Holandia jest idealnym rynkiem dla Viaplay i bardzo atrakcyjnym kolejnym krokiem na drodze do naszej ambicji zostania mistrzem Europy w transmisji strumieniowej. Nasze długoterminowe i wielorynkowe partnerstwa z kluczowymi właścicielami praw sportowych, wraz z stale rosnącą gamą oryginalnych i ekskluzywnych treści, pozwolą nam zaoferować holenderskim widzom coś nowego i wyjątkowego. Wprowadzając Viaplay na nowy rynek, szukamy wyraźnych możliwości rozwoju, innowacji, współpracy i objęcia przywództwa. Holandia dostarcza wszystko pod każdym względem.

Viaplay jest obecnie dostępny w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwie i Litwie. Viaplay zostanie uruchomiony w Polsce w sierpniu, a w USA pod koniec 2021 r., A następnie w Holandii w pierwszym kwartale 2022 r., A następnie na czterech dodatkowych rynkach do końca 2023 r.

Partnerstwa Grupy NENT z Formułą 1® i Bundesligą obejmują obecnie 10 rynków europejskich. W kwietniu NENT Group zawarła historyczną umowę Bundesligi do 2029 roku w regionie nordyckim, krajach bałtyckich i Polsce, a od 2023 roku stanie się polską ojczyzną Formuły 1®.

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments