Voucher na urządzenia w sieci T-Mobile
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Voucher na urządzenia w sieci T-Mobile

Podaj dalej

Voucher na urządzenia w sieci T-Mobile T-Mobile

Dla klientów indywidualnych, którzy w okresie wakacji planują zakup nowego smartfona, operator T‑Mobile ma dobrą wiadomość – w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays osoby decydujące się na zakup abonamentu S, M, L lub XL mogą skorzystać z vouchera 100 zł na telefony dostępne u operatora. Jedyne, co należy zrobić, to odebrać voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub zamówić kod, wysyłając SMS-a o treści „HF” pod bezpłatny numer 80800.

Piątek to dla klientów sieci T-Mobile nie tylko początek wyczekiwanego weekendu, ale również dzień, w którym trafiają do nich różnorodne prezenty w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem na użytkowników czeka 100-złotowa zniżka na urządzenia w abonamencie na 24 miesiące w taryfach S, M, L i XL.

Jak odebrać voucher?

Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800 – wówczas w wiadomości zwrotnej klient otrzyma kod rabatowy. Opcja ta będzie dostępna od piątku 10 czerwca do niedzieli 12 czerwca do końca dnia. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę www.t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt i plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Zniżkę na urządzenie można zrealizować również w stacjonarnych punktach sprzedaży T-Mobile. Rabat należy wykorzystać do środy 15 lipca do końca dnia.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments