W Plusie na Kartę tu i teraz aż 400 GB internetu na sam początek
|

W Plusie na Kartę tu i teraz aż 400 GB internetu na sam początek

Podaj dalej

Operator Plus przygotował nowy spot reklamowy promujący ofertę na kartę. Marianna Zydek i Maciej Musiałowski, którzy są twarzami kampanii, przedstawiają w nim promocję Tu i teraz aż 400 GB na początek.

W najnowszym spocie reklamowym ponownie postawiono na luźną konwencję, która potwierdza, że Plus chce być obecny w życiu młodego pokolenia. W reklamie Plusa pojawia się gościnnie Oskar Cyms, który śpiewa swój utwór: „Niech mówią”. Spot przedstawia grupę przyjaciół, którzy relacjonują w sieci jego występ. Dzięki szybkiemu i niezawodnemu internetowi 5G od Plusa oraz paczce gigabajtów mogą dzielić się doświadczeniami z wydarzenia bez przeszkód.

Kampania dotyczy promocji Tu i teraz 400 GB na początek, dzięki której nowi użytkownicy Plus na Kartę mogą otrzymać aż 400 GB. Wystarczy kupić starter i w ciągu 30 dni od aktywacji:

– wykonać doładowanie za min. 10 zł,

– wysłać SMS o treści ZGODA pod numer 80087.

Wysłanie SMSa jest równoznaczne z wyrażeniem zgód na komunikację marketingową. Pakiet w ramach promocji tu i teraz aż 400 GB internetu na początek przyznawany jest na okres 30 dni.

Źródło tekstu: PLUS

źródła obrazu

  • W Plusie na Kartę tu i teraz aż 400 GB internetu na sam początek: PLUS

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments