Weekendowe okazje w sklepie plus.pl - smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G w obniżonej cenie
| |

Weekendowe okazje w sklepie plus.pl – smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G w obniżonej cenie

Podaj dalej

Weekendowe okazje w sklepie plus.pl - smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G w obniżonej cenie

Rozpoczął się ostatni tydzień weekendowych okazji w sklepie internetowym Plusa. Do niedzieli w świetnej ofercie ratalnej dostępne są telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G i zegarek Samsung Galaxy Watch 5 Pro.

Samsung Galaxy S21 FE 5G w 36 ratach

Pierwszym produktem dostępnym w najnowszej odsłonie grudniowej akcji Weekendowe okazje na plus.pl jest Samsung Galaxy S21 FE 5G. Do 18 grudnia topowy model marki Samsung dostępny jest za 299 złotych na start, a następnie w 36 ratach po 68,89 zł. Całkowity koszt zakupu tego modelu w promocyjnej ofercie wyniesie 2779,04 złotych.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro w 36 ratach

Drugim produktem objętym promocją jest Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45 mm. Ten świetny smartwatch dostępny jest za 1 złoty na start i 31,89 zł/mies. przez 3 lata. Decydując się na to urządzenie, klienci zapłacą łącznie 1149,04 złotych.

Abonament w Plusie – 2x więcej GB i Disney+ w prezencie nawet na 2 lata

Do smartfona Samsung Galaxy S21 FE 5G w promocyjnej cenie, można dobrać korzystną ofertę na abonament głosowy. Przykładowo, wybierając abonament za min. 55 zł/mies. klienci otrzymują 2x więcej gigabajtów (aż 60 GB zamiast 30 GB) z dostępem do najszybszej sieci 5G w Polsce według rankingu SpeedTest.pl. Dodatkową korzyścią jest także serwis internetowy Disney+ nawet na dwa lata w prezencie. Ponadto, z powyższymi promocjami łączy się jeszcze jedna doskonała okazja na kolejne oszczędności – abonamenty dla bliskich za 1 zł z rabatami nawet przez 15 miesięcy.

Źródło tekstu: PLUS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments