Gala ,,Show French Touch" juz 18 paźzdiernika na antenie TVN

Widowisko „Show French Touch” już 18 października tylko na antenie TVN!

Gala ,,Show French Touch" juz 18 paźzdiernika na antenie TVN TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

W niedzielę 18 października na widzów stacji TVN czeka prawdziwa uczta dla oka i ucha. Stacja pokaże transmisję z uroczystej gali „Show French Touch”. Wyjątkowe widowisko zakończy trwającą od kilku miesięcy akcję “French Touch”, której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania francuskiej kultury, mody, kuchni i lokalnych produktów.

Już po raz kolejny kanał TVN wspiera relacje polsko-francuskie, będąc partnerem medialnym wyjątkowej akcji kulturalno-rozrywkowej „French Touch”. W ramach wydarzenia, od czerwca do października, odbywa się szereg działań promocyjnych, dzięki którym Polacy poznają uroki kultury oraz styl życia naszych przyjaciół znad Sekwany. Ukoronowaniem akcji jest gala „ Show French Touch”, która w tym roku odbędzie się 17 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. A już dzień później – w niedzielę 18 października – widzowie TVN będą mogli obejrzeć transmisję imprezy.

Show French Touch na stałe wpisał się już do kalendarza jesiennych wydarzeń w Warszawie. Co roku podnosimy poprzeczkę, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających widzów. Głównym tematem tegorocznego show jest „Paris by night”, co oznacza, że zabierzemy widzów w niezwykłą podróż do Paryża, podczas której obejrzą prawdziwy spektakl muzyki, mody i tańca”

– mówi Sylwia Sasal, rzecznik prasowy “Show French Touch”.

Gala ,,Show French Touch" juz 18 paźzdiernika na antenie TVN TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

Na deskach teatru pojawi się śmietanka francuskich artystów. Wśród nich Zaz, nazywana współczesną Edith Piaf oraz Pascal Obispo, niezwykle utalentowany kompozytor i wokalista. Młode pokolenie artystów znad Sekawny będzie reprezentował zespół Shanguy, umiejętnie łączący różne nurty muzyczne od folkloru do elektroniki. Pokaz umiejętności wirtuozerskich dadzą siostry Camille & Julie Berthollet. Na scenie wystąpią również artyści w hołdzie legendarnej francuskiej parze – Michelowi Berger i France Gall, którzy razem stworzyli ponad 250 hitów list przebojów w latach 70’ i 80’.

Wisienką na torcie dla polskich fanów będą występy Cleo, Alicji Szemplińskiej oraz zespołu Sound’n’Grace, którzy na scenie zmierzą się z francuskim repertuarem.


Show French Touch to także święto dla wielbicieli fascynującego świata mody. W poprzednich latach uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać kolekcje takich sław jak: Jean Paul Gaultier czy Jean-Charles de Castlebajac. W tym roku organizatorzy przygotowali dla widzów niespodziankę – na wybiegu pojawią się najlepsze kreacje autorstwa Chantal Thomass z 40 lat jej kariery.

Gala ,,Show French Touch" juz 18 paźzdiernika na antenie TVN TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

Show French Touch odbędzie się 17 października o godzinie 19:30 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Więcej informacji na temat wydarzenia na oficjalnej stronie imprezy: https://www.frenchtouchlabellevie.pl/.

Transmisja gali “Show French Touch” już w niedzielę 18 października o godzinie 16:00 tylko w stacji TVN!

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

%d bloggers like this: