14. sezon programu ,,Googlebox. Przed Telewizorem" od 22 lutego w TTV

Wiosenna ramówka kanału TTV

Podaj dalej

2. sezon programu ,,IT’S MY LIFE! TO MOJE ŻYCIE" od 16 lutego na antenie TTV TVN Grupa Discovery

Wiosną TTV zaprezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Wśród nowości „Najgorsze polskie tatuaże”, nie zabraknie również programów, które od lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów.

NAJGORSZE POLSKIE TATUAŻE

sobota, 22:00, od 20 lutego

Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? „Najgorsze polskie tatuaże” zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian “Junior”, Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania – oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

Program ,,Najgorsze polskie tatuaże" od 20 lutego na antenie TTV TVN Grupa Discovery

POLSKI ŚWIAT

środa, 20:05, od 17 lutego

A gdyby tak rzucić wszystko i zamieszkać w… No właśnie, gdzie? Lepiej żyje się na Filipinach czy w USA? Łatwiej prowadzić własny biznes w Gruzji czy Indonezji? Może prawdziwym rajem na ziemi jest jednak Tajlandia? Nowy program TTV pokazuje różne kraje z perspektywy Polaków, którzy żyją w nich na stałe. Bohaterowie tej serii opowiedzą o tym, jak wygląda prawdziwe życie w przeróżnych państwach globu – dla większości znanych tylko jako destynacje na kilkutygodniowe urlopy. Obalą mity, opowiedzą o największych zaskoczeniach i rozczarowaniach, a także o niespodziewanych różnicach kulturowych.  

Nowy program TTV ,,Polski świat" od 17 lutego na antenie TTV TVN Grupa Discovery

DOWN THE ROAD 2

niedziela, 22:00, od 21 lutego

Na tę premierę czekało wielu widzów! Wspólna podróż Przemka Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa już wkrótce na antenie TTV! Tym razem bohaterowie „Down the road” przemierzą Chorwację i Grecję. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób. Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery z dala od domu i rodziców. W dwunastoodcinkowej serii  widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę oraz Szymona Grzecha.

2. sezon programu ,,Down The Road 2" od 21 lutego w TTV TVN Grupa Discovery

GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM 14

poniedziałek, 22:00, od 22 lutego

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W nowym sezonie ponownie zaglądniemy do mieszkań naszych komentujących i sprawdzimy, co ich aktualnie w telewizji bawi, denerwuje, a co ekscytuje? „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zasady są proste – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

14. sezon programu ,,Googlebox. Przed Telewizorem" od 22 lutego w TTV TVN Grupa Discovery

KRÓLOWE ŻYCIA 10

wt-pt, 22:05, od 16 lutego

Barwne życie bohaterów „Królowych życia” na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu – od wtorku do czwartku o godz. 22:05 jeden odcinek, a w piątek o tej samej porze aż dwa odcinki formatu!

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie „Królowych Życia” już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach warto się nie poddawać.

10. sezon programu ,,Królowie życia" od 16 lutego na antenie TTV TVN Grupa Discovery

IT’S MY LIFE! TO MOJE ŻYCIE 2

wt-śr, 22:30, od 16 lutego

W krakowskiej kamienicy znowu zrobi się tłoczno! Nowi uczestnicy drugiej serii trafią pod jeden dach, by poznać jak smakuje dorosłość w czasach pandemii. Bohaterów programu łączy jedno: chcą żyć na własny rachunek, według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji. W drugiej edycji programu, w krakowskiej kamienicy na nowych bohaterów czekać będzie uczestnik poprzedniej serii – Mateusz, który zdecydował się zaryzykować i przez kilka miesięcy mieszkał sam. Młodzi ludzie wchodzący w dorosłość i szukający swojego miejsca w życiu zmierzą się z nowymi dla siebie tematami. Jedni świeżo wyprowadzili się od rodziców, inni chcą poszukać pracy i zarobić pierwsze pieniądze. We wspólnym mieszkaniu będą dzielić ze sobą nie tylko kuchnię, łazienkę, ale też rachunki. Tylko od nich zależy, czy się dogadają i jak podzielą się kosztami oraz jaką decyzję podejmą po dwóch miesiącach wspólnego życia?

2. sezon programu ,,IT’S MY LIFE! TO MOJE ŻYCIE" od 16 lutego na antenie TTV TVN Grupa Discovery

KANAPOWCY 3

wtorek, 22:00, od 6 kwietnia

W pułapkę lenistwa i skłonności do niezdrowego odżywania wpaść łatwo, jednak wyjście z niej to nie lada wyczyn. Doskonale wiedzą o tym bohaterowie trzeciej już serii „Kanapowców”, którzy pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca powalczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. Tym razem z szansy spróbują skorzystać panowie ze stolicy! Pierwsze dwa sezony programu udowodniły, że o ile każda droga do wymarzonej sylwetki jest kręta i wyboista, to od osiągnięcia celu dzielą nas jedynie własne ograniczenia. Nowi uczestnicy programu, mieszkający w Warszawie, zdecydowali się na udział w programie, bo przez swoje sylwetki nabawili się kompleksów. Nadwaga, z którą walczą od lat to nie tylko kilka dodatkowych kilogramów, a trudności w wykonywaniu codziennych czynności, nie wspominając o wyjściu na basen z dziećmi czy rozebraniu się przed partnerką. Miesiące treningów i drastyczna zmiana diety brzmią groźnie, ale czy poważniejsza dla zdrowia i życia nie jest otyłość? Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil podejmą to wyzwanie!  

3. sezon programu ,,Kanapowcy" od 6 kwietnia w TTV TVN Grupa Discovery

DEFACTO 12

niedziela, 9:15, od 28 lutego

Jan Pirowski zaprasza na 12. sezon „DeFacto”! Nasz popularnonaukowy program wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji dostaniemy prosto z pierwszej ręki – w ramach programu cyklicznie będziemy się również spotykać z młodymi podróżnikami! W programie widzowie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania – między innymi takie, czy śmieci z kosmosu mogą nam spaść na głowę, albo czy należy bać się cyborgów? Przyjrzymy się najnowszym osiągnięciom naukowym, poznamy nowinki technologiczne i zajrzymy do świata przyrody, fizyki i medycyny. Dowiemy się, między innymi, dlaczego niektóre kobiety postanawiają zjeść swoje łożysko oraz co kryje w sobie męska broda? Wiosenną nowością w programie będzie pojawienie się pary podróżników i vlogerów – Oli i Borysa, którzy od lat prowadzą kanał „Planeta Abstrakcja”. Wspólnie z nimi zajrzymy do nielegalnej kopalni złota w Peru, obejrzymy jak z perspektywy mieszkańców Gujany Francuskiej wygląda start rakiety kosmicznej, a w Afganistanie wraz z lokalnymi studentami pójdziemy na nocną imprezę!

12. sezon programu ,,Defacto" od 28 lutego w TTV TVN Grupa Discovery

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments