Wiosna na antenie TVN Turbo

Wiosna na antenie TVN Turbo

Podaj dalej

Wiosna na antenie TVN Turbo

TVN Turbo to najpopularniejszy kanał telewizyjny w Polsce skierowany do męskiej części widowni. Bogata oferta stacji odpowiada na najbardziej wygórowane oczekiwania widzów. Znajdą się tu nie tylko rankingi samochodów czy pojedynki na stworzenie najlepszego auta ale też programy o tematyce podróżniczej. Prowadzącymi są znakomici eksperci, których pasja i niezaspokojona ciekawość stale przyciąga odbiorców przed telewizory.

Wiosna na antenie TVN Turbo to kontynuacje ulubionych programów a także cztery nowości. Pierwsza z nich pokaże, że w Polsce nie brakuje uczciwych warsztatów samochodowych. W programie „Jeździć, obserwować” kamery stacji zajrzą do trzech z nich. Widzowie dowiedzą się jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed mechanikami wymagający klienci. Fachowcy przedstawią jak naprawiają usterki i dadzą wskazówki jak im zapobiec.
Premiera w niedzielę 30 kwietnia o 14:30

W nowym sezonie, Grzegorz Duda i Przemek Szafrański już po raz czwarty staną do pojedynku. Będzie to dla nich kolejny sprawdzian umiejętności technicznych i kreatywności, a dla wielu widzów sentymentalna podróż. W nowej serii programu „Duda kontra Szafrański” panowie postanowią uczcić 50. rocznicę rozpoczęcia produkcji samochodu, który w dużym stopniu zmotoryzował nasz kraj. Kto tym razem będzie zwycięzcą tej rywalizacji? Decyzja jak zwykle będzie należała do Was!
Premiera w niedzielę 2 kwietnia o 13:45

Na widzów czeka nowa odsłona programu Dawida Andresa. W „Ciężarówką przez RPA” prowadzący odwiedzi największe miasta kraju, wspaniałe wybrzeża Oceanów Indyjskiego i Atlantyckiego, górskie przełęcze i rezerwaty dzikich zwierząt. Podróżnik pokaże jak wygląda praca kierowcy ciężarówki w tym państwie, a także życie w różnych jego zakątkach. RPA to kraj niezwykłych kontrastów i różnorodności etnicznej, gdzie na co dzień przepych miesza się z biedą.
Premiera w czwartek 30 marca o 22:20

Na antenie kanału pojawią się również nowe rankingi. „77 aut, których nie kupicie” to przegląd pojazdów stworzonych po to, by pokazać wizję przyszłości projektantów i producentów. Każdy z modeli poddany zostanie ocenie ekspertów, w gronie których znajdą się m.in. Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Sebastian „Kickster” Kraszewski czy Kamil Chwastek („Poczciwy Krzychu”). Program spróbuje też odpowiedzieć na pytanie dlaczego prezentowane samochody koncepcyjne nigdy nie trafiły do sprzedaży. Z kolei tytuł kolejnej nowości mówi sam za siebie. We „Wszystko co naj” znajdą się najbardziej imponujące efekty pracy człowieka i zadziwiające dzieła natury. Zaprezentowane zostaną największe i najmniejsze przedmioty, stworzenia oraz pojazdy.
„77 aut, których nie kupicie”: premiera w niedzielę 5 marca o 9:30
„Wszystko co naj”: premiera w niedzielę 5 marca o 16:00

Wiosną do TVN Turbo powróci najdłużej emitowany program motoryzacyjny. „Automaniak” to kolejna porcja niestandardowych testów, rzetelnych ocen i fachowych porad. W nowej serii Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Łukasz Bąk wybiorą się na wyprawę, której celem będą najpiękniejsze alpejskie przełęcze. Prowadzący poświęcą też jeden z odcinków samochodom, które znajdują się w ich prywatnych kolekcjach.
Premiera w niedzielę 5 marca o 13:45

Nie zabraknie również programów o naprawach samochodów. Awarie zdarzają się cały czas, zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Adam Klimek, który pomógł już w wielu trudnych przypadkach wraca z trzecim sezonem „Napraw nie do naprawy“. Nasz specjalista ponownie postara się znaleźć rozwiązania nawet dla najbardziej zagadkowych usterek. Z kolei „Mobilni mechanicy” po raz piąty udowodnią, że auto można naprawić nawet w nerwowej atmosferze i niesprzyjających warunkach: podczas ulewy czy niemal w ciemnościach.
„Naprawy nie do naprawy”: premiera w niedzielę 19 marca o 10:00
„Mobilni mechanicy”: premiera w niedzielę 5 marca o 15:15

Amatorzy rywalizacji ucieszą się na wieść o piętnastej serii „Wojen samochodowych“. Przemek Szafrański i Paweł Miszta po raz kolejny będą kupować, remontować i sprzedawać dowolne auta tak, by jak najwięcej na nich zarobić. W nowym sezonie programu panowie dużo częściej będą musieli ryzykować. Niestabilność cen i presja czasu niejednokrotnie przełożą się na wynik pojedynku. Kto wypadnie lepiej: podejmujący ryzyko Paweł czy skłonny do asekuracji Przemek?
Premiera w niedzielę 5 marca o 11:45

Sytuacja ekonomiczna wpłynęła także na rynek samochodów używanych. Ostatnio znalezienie odpowiedniego auta w korzystnej cenie stało się jeszcze trudniejsze niż do tej pory. Na szczęście, Adam Kornacki jak zwykle stanie na wysokości zadania i w nowym sezonie programu „Zakupu kontrolowanego” pomoże widzom w wyborze wymarzonego auta. Tym razem poszuka między innymi sedanów, kombi czy elektrycznego SUV-a. Na antenę TVN Turbo powrócą też „Zawodowi handlarze“, którzy pokażą kulisy pracy w branży sprzedaży aut używanych. Nasi specjaliści udowodnią, że znalezienie uczciwego handlarza samochodów niesie za sobą wiele korzyści.
„Zakup kontrolowany”: premiera w niedzielę 5 marca o 10:45
„Zawodowi handlarze”: premiera w niedzielę 5 marca o 14:30

W ofercie kanału nie zabraknie bieżącego przeglądu informacji ze świata motoryzacji. Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski codziennie dostarczą porcję wiadomości w programie „Raport Turbo“.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments