||

Współpraca serwisu Viaplay z T-Mobile

Podaj dalej

Współpraca serwisu Viaplay z T-Mobile

Platforma streamingowa Viaplay i operator T-Mobile nawiązały wieloletnią współpracę dystrybucyjną w Holandii. Od 1 marca, kiedy Viaplay zadebiutuje w Holandii, T-Mobile zaoferuje swoim klientom czteromiesięczny bezpłatny dostęp do serwisu internetowego Viaplay w połączeniu z nową subskrypcją szerokopasmową T-Mobile. Na późniejszym etapie T-Mobile udostępni usługę przesyłania strumieniowego jako dodatkową subskrypcję do swojej oferty telewizyjnej i internetowej.

Na Viaplay klienci T-Mobile będą mogli oglądać na żywo Formułę 1 z udziałem holenderskiej supergwiazdy Maxa Verstappena, który stara się obronić tytuł mistrza świata; PDC rzutki z trzykrotnym mistrzem świata Michaelem van Gerwenem; Niemiecka Bundesliga piłka nożna i wiele więcej, a piłka nożna Premier League będzie dostępna od sierpnia 2022 r. Ponadto usługa oferuje wyjątkową gamę Viaplay Originals, międzynarodowe filmy i seriale oraz treści dla dzieci.

Kim Poder, dyrektor handlowy NENT Group: „W ciągu zaledwie kilku tygodni holenderscy widzowie będą mogli sami doświadczyć wyjątkowej oferty Viaplay. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z T-Mobile w Holandii i zapewnienie ich klientom dostępu do naszych usług. Od Viaplay Originals i międzynarodowych filmów i seriali, po treści dla dzieci i oczywiście najlepsze sporty na świecie, mamy coś dla każdego”.

Leo Hensen, dyrektor ds. marketingu T-Mobile Holandia: „Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy porozumienie z Viaplay. Bardzo się cieszymy, że możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszej oferty w świecie sportu, a także wspaniałej oryginalnej rozrywki i wyboru Hollywood. T-Mobile jest najszybciej rozwijającym się dostawcą usług stacjonarnych w Holandii, a dzięki temu partnerstwu nasi klienci będą mogli oglądać to, co najlepsze za pośrednictwem naszych usług. Holendrzy uwielbiają oglądać sport, a ta współpraca zapewnia naszym klientom doskonały widok podczas całej akcji”.

T-Mobile ogłosi dalsze szczegóły dotyczące cen i pakietów Viaplay w nadchodzących tygodniach.

W Holandii Viaplay będzie dostępny za pośrednictwem partnerstw dystrybucyjnych stron trzecich i subskrypcji bezpośrednich. Usługa będzie obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym telewizory smart; smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android; Chromecast i Apple TV; oraz PC i Mac.

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments