Wszystkie odcinki serialu Emigracji XD już dostępne w serwisie CANAL+ online
|

Wszystkie odcinki serialu Emigracji XD już dostępne w serwisie CANAL+ online

Podaj dalej

Wszystkie odcinki serialu Emigracji XD już dostępne w serwisie CANAL+ online

Jak zakończy się emigracyjna odyseja Malcolma i Stomila? Czy wrócą do ojczyzny z portfelem pełnym funtów czy będąc jeszcze bardziej spłukanymi? Jakich freaków poznają na mecie podróży i co z tym wszystkim ma wspólnego pole kapusty? Już od dziś w serwisie internetowym CANAL+ online można obejrzeć wszystkie odcinki EMIGRACJI XD – serialu, który przez dziennikarzy został uznany za „jednego z kandydatów do najlepszego polskiego serialu roku” i „najlepszą polską komedię od lat”.

Na widzów w dwóch ostatnich odcinkach czeka jeszcze więcej szaleństwa i absurdu. Główni bohaterowie, Malcolm i Stomil, po nieudanych biznesach z właścicielką strip-clubu i wywołaniem konfliktu z trzema najgroźniejszymi gangami w Londynie, lądują na farmie kapusty, która znajduje się na dalekiej, angielskiej prowincji. Mogą się tam jednak poczuć swojsko, bo większość załogi pochodzi z Europy Środkowo-Wschodniej. Sielankowym życiem w gospodarstwie wstrząsa jednak tajemniczy wypadek jednego z mniej lubianych pracowników.

Co krytycy mówią o EMIGRACJI XD?

Absurdalnie zabawne kino drogi i udana adaptacja wciągającej historii pióra jednej z najbardziej tajemniczych postaci polskiego internetu, Malcolma XD. Komiczny popis dobranego jak w korcu maku duetu Tomasza Włosoka i Michała Balickiego. I galeria cudacznych, przerysowanych do granic możliwości, a jednocześnie ujmująco autentycznych drugoplanowych postaci, dzięki którym podróż Malcolma i Stomila (a także widza) jest iście szalona. Naprawdę, niezły odjazd.  

Urszula Korąkiewicz , Wirtualna Polska

EMIGRACJA XD, prawie jak u Hitchcocka, zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Co prawda, to tylko Norbi na Dniach Agrestu, ale wrażenie też wstrząsające. A później trafiamy do lunaparku emocji, od ekscytacji po strach i nadzieję. Jest zabawnie i przeraźliwie smutno. Świetna obsada aktorska wiezie nas TIR-em do Londynu. Warto wsiąść.

Małgorzata Major, Wirtualne Media

Jeśli macie RiGCz, zobaczcie ASAP EMIGRACJĘ XD. Obiecuję dużo LOL.

Łukasz Muszyński, Filmweb

No i szczęśliwie trafił się taki Malcolm. Jeśli producenci kolejnych filmów i seriali z jego scenariuszami – bo nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że po EMIGRACJI XD propozycje się posypią – nie będą spłaszczać mu tekstu, to mamy nową gwiazdę na nieboskłonie krajowej kinematografii.

Marek Fall i Jacek Sobczyński, Newonce.net  

Dawno się tak nie śmiałem podczas oglądania polskiego serialu. EMIGRACJA XD to niezwykle szalona, zaskakująca i wciągająca opowieść, przez którą przechodzi się z niebywałą lekkością. Świetna adaptacja, genialna gra aktorska i jeszcze lepsza muzyka. To jest naprawdę dobre!

Leon Pietrzak, Eska.pl

To kolejny po THE OFFICE  PL udany komediowy serial CANAL+. Przezabawny i świetnie oddający ducha twórczości Malcolma XD – tak jak trudno oderwać się od jego twórczości literackiej, tak przy serialu żal nie włączyć kolejnego odcinka.

Łukasz Budnik, Film.org.pl

Seria powiatowo-międzynarodowych niefortunnych zdarzeń w stylu “Snatch” Guya Ritchiego, stworzona przez mirka z Wykopu. To nie mogło się udać, ale jakimś cudem EMIGRACJA XD pozytywnie zaskakuje.

Kaja Szafrańska, @Jakbyniepaczec

EMIGRACJA XD to czyste szaleństwo! Słowa Malcolma XD zamieniają się na język filmowy i tworzą niezwykle kreatywną narrację. Świetny, zabawny serial, którego na naszym rynku było trzeba!

Marcin Gontarski, Dailyweb.pl

Nie bójcie się serialu EMIGRACJA XD! Adaptacja powieści Malcolma XD jest przednią zabawą. To coś między „Szczęśliwego Nowego Jorku” a kinem Koterskiego, gdyby ten wysłał Miauczyńskiego na saksy.

Karol Urbański, Filmozercy.com

W ekranizacji powieści EMIGRACJA XD w głównych bohaterów, Malcolma i Stomila, wcielili się Tomasz Włosok i Michał Balicki. Obok nich na ekranie pojawili się również: Paulina Gałązka, Adam Bobik, Piotr Trojan, Jarosław Boberek, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Zieliński, Agnieszka Suchora, Michał Czernecki, Debbie Arnold, Mikołaj Chroboczek i Marcin Miodek. Reżyserem serialu jest Łukasz Kośmicki (KLANGOR), który wraz z Malcolmem XD jest współautorem scenariusza na podstawie książki. Producentem serialu jest Jake Vision DGA Studio, a producentem kreatywnym Dorota Kośmicka (THE OFFICE PL). Producentem ze strony CANAL+ Polska jest Filip Bałdyga.

Wszystkie odcinki EMIGRACJI XD są już dostępne w serwisie internetowym CANAL+ online.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments